دامداران لرستان برای دریافت تسهیلات به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند
دامداران لرستان برای دریافت تسهیلات به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خبر داد: دامداران لرستان برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش به شعب بانک کشاورزی مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید عماد شاهرخی در گفتگو با صدا و سیما مرکز لرستان گفت: به دنبال طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، شعب منتخب بانک کشاورزی امروز و فردا آماده پرداخت تسهیلات به دامداران معرفی شده سازمان جهاد کشاورزی است.
وی افزود: ۷۰۰ دامداری که تاکنون در سامانه سیتا نام نویسی و سازمان جهاد کشاورزی اهلیت آن‌ها را تایید کرده است، می‌توانند امروز و فردا برای تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات در قالب دامدار کارت به شعب منتخب بانک کشاورزی مراجعه کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تاکید بر سهل الوصول بون دریافت این تسهیلات ادامه داد: در قالب دامدار کارت برای خرید نهاده‌های دامی به دامداران کوچک تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۰ درصد و به دامداران بزرگ صنعتی و غیر صنعتی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۲ تا ۱۵ درصد پرداخت می‌شود.
شاهرخی با تاکید بر این که هیچ استثنائی برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش برای دامداران استان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: حتی کشاورزانی که بدهی معوق و چک برگشتی دارند، می‌تواند در سامانه سیتا نام نویسی و از تسهیلات این طرح استفاده کنند.