دهمین نمایشگاه کتاب لرستان مهر ماه برگزار می شود/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
دهمین نمایشگاه کتاب لرستان مهر ماه برگزار می شود/ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان

به گزارش “گفتارما” ، حجت الاسلام حمید رضا حنان با اعلام این خبر، گفت : استقبال گسترده ی مردم از هشتمین و نهمین نمایشگاه کتاب در سال های گذشته ، ما را بر آن داشت که در خصوص برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهیم . وی افزود : […]

354651_origبه گزارش “گفتارما” ، حجت الاسلام حمید رضا حنان با اعلام این خبر، گفت : استقبال گسترده ی مردم از هشتمین و نهمین نمایشگاه کتاب در سال های گذشته ، ما را بر آن داشت که در خصوص برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهیم .

وی افزود : در همین راستا جلسات و مکاتبات لازم صورت گرفته و مقرر شد که همچون سال های گذشته و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ، شاهد برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان با حضور ناشران شاخص کشوری و استانی باشیم .

حمید رضا حنان تصریح کرد : مطالعه و کتابخوانی یکی از مهمترین نیازهای جامعه و به خصوص جوانان و نوجوانان استان لرستان است و در همین راستا دستگاه های فرهنگی موظف به برنامه ریزی و اجرای برنامه های متنوع در این خصوص هستند .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در پایان اظهار داشت : همچون سال های گذشته ، برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی در حین برگزاری نمایشگاه کتاب استان به اجرا در می آید تا بر کیفیت این رویداد بیافزاید .