رئیس جدید خبرگزاری ایرنا لرستان منصوب شد
رئیس جدید خبرگزاری ایرنا لرستان منصوب شد

“محمد خدادادی” مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با صدور حکمی رئیس جدید این خبرگزاری در استان لرستان را منصوب نمود. بر اساس این حکم “شاهین فرشاد” به عنوان رئیس جدید خبرگزاری ایرنا منطقه لرستان منصوب شده است. فرشاد ریاست دفاتر خبرگزاری ایرنا در استان‌های کرمان، مرکزی، تهران و مدیر کل اخبار استان‌های سازمان خبرگزاری […]

“محمد خدادادی” مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با صدور حکمی رئیس جدید این خبرگزاری در استان لرستان را منصوب نمود.
بر اساس این حکم “شاهین فرشاد” به عنوان رئیس جدید خبرگزاری ایرنا منطقه لرستان منصوب شده است.
فرشاد ریاست دفاتر خبرگزاری ایرنا در استان‌های کرمان، مرکزی، تهران و مدیر کل اخبار استان‌های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی را در کارنامه کاری خود دارد.
پیش از این محمد (صفدر) علیدوستی مسئولیت دفتر ایرنا در استان لرستان را بر عهده داشت. علیدوستی سابقه ریاست ایرنا در استان‌های مرکزی‌، لرستان (۲ بار)‌، چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجرد را داشت.
وی که گرایش ساسی خاصی به جناح‌ها ندارد پس از چند سال ریاست در دفتر خبری ایرنا بروجرد، از ۶ شهریور ۹۳ به جای “محسن فتاحی” به عنوان رئیس ایرنا لرستان منصوب شد و اینک پس از کم‌تر از ۱۴ ماه، جای خود را به شاهین فرشاد داد.
از چندی قبل زمزمه‌هایی مبنی بر برکناری وی به دلیل عدم نارضایتی مسئولین و مدیران استان از پوشش اخبار منظم آن‌ها و عدم حمایت قاطع و پررنگ از مواضع دولت به گوش می‌رسید، لذا ظرف چند ماه اخیر چند گزینه برای ریاست این خبرگزاری وابسته به دولت در لرستان معرفی شدند که در پایان فرشاد به عنوان رئیس جدید ایرنا لرستان منصوب شد.
 انتصاب لرستان