راه‌اندازی کارخانه لاستیک‌سازی خرم‌آباد برای لرستان بسیار مهم و حیاتی است
راه‌اندازی کارخانه لاستیک‌سازی خرم‌آباد برای لرستان بسیار مهم و حیاتی است
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به ظرفیت عظیم لاستیک‌سازی خرم‌آباد برای توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی اظهار داشت: راه‌اندازی این کارخانه برای لرستان بسیار مهم و حیاتی است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما، مهرداد ویس‌کرمی نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت عظیم لاستیک‌سازی خرم‌آباد برای توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی اظهار داشت: راه‌اندازی این کارخانه برای لرستان بسیار مهم و حیاتی است.

وی با اشاره به اینکه در آخرین توافقی که در وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت، مقرر شد شرکت ایدرو با سرمایه‌گذار به‌صورت درصدی مشارکت داشته باشد، افزود: طبق قولی که ایدرو داده‌است تا پایان سال ۱۴۰۳ فاز اول پروژه باید به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به تأخیر در راه‌اندازی لاستیک سازی خرم‌آباد، عنوان کرد: یک علت به موضوع تحریم‌ها و عدم واردات تجهیزات برمی‌گردد.

وی بیان کرد: دلیل دیگر تأخیر در راه‌اندازی لاستیک‌سازی خرم‌آباد نیز کوتاهی ایدرو در سرمایه‌گذاری بوده‌است؛ ایدرو سهم ۱۹ درصدی خود را ادا نکرده و موجب توقف پروژه شده‌ است.

ویس‌کرمی با اشاره به مشکل تأمین آب شهرک‌ گفت: این مشکل باید از سوی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مرتبط هر چه سریع‌تر برطرف شود.

سرچشمه خبر: تسنیم