تکمیل راه های ارتباطی لرستان مستلزم تامین منابع مالی است
تکمیل راه های ارتباطی لرستان مستلزم تامین منابع مالی است
استاندار لرستان عنوان کرد: تکمیل راه های ارتباطی استان لرستان مستلزم تامین اعتبارات و منابع مالی است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در دیدار با معاونت وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: تکمیل راه های ارتباطی و چهار خطه های استان از مهمترین مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بود که به منظور پیگیری و تامین اعتبارات مورد نیاز، جلسه امروز در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
وی افزود: راه های ارتباطی یکی از اصول اولیه ایجاد زیرساخت‌ها در استان می باشد که با توجه به تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان جهت تکمیل پروژه‌های راهسازی (تکمیل چهارخطه های خرم آباد به پلدختر، خرم آباد به کوهدشت، خرم آباد به نورآباد، بروجرد به اشترینان، الیگودرز به اصفهان، ازنا به شازند) و همچنین عملیات ریل گذاری راه آهن در استان، امیدواریم در دولت سیزدهم شاهد تحول در حوزه راه های استان باشیم.
استاندار لرستان تاکید کرد: با توجه به موقعیت جغرافیای مهم لرستان در غرب کشور، بسیار مهم است در بحث اقدامات عمرانی برای ایجاد و تکمیل راه های ارتباطی تسریع شود که در جلسه امروز با معاون وزیر راه و شهرسازی این موضوع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
زیویار با اشاره به پربار بودن جلسه امروز در وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: معاون وزیر راه و شهرسازی در رابطه با تسریع در روند اجرای مصوبات سفر و همچنین تامین قیر رایگان برای آسفالت راه‌های ارتباطی سطح استان قول مساعد داد.