رسانه‌ها مدیران را نقد کنند/ هوشنگ بازوند
رسانه‌ها مدیران را نقد کنند/ هوشنگ بازوند

به گزارش خبرنگار ” گفتارما” استاندار لرستان از عملکرد جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی در خصوص پرداخت تسهیلات به طرح‌های زودبازده در جلسه ستاد تسهیل تولید که در استانداری برگزار شد انتقاد کرد. هوشنگ بازوند گفت: به رئیس سازمان جهاد و مدیرعامل بانک کشاورزی تا روز دوشنبه فرصت می‌دهم این موضوع را حل کنند در […]

هوشنگ بازوند

به گزارش خبرنگار ” گفتارما” استاندار لرستان از عملکرد جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی در خصوص پرداخت تسهیلات به طرح‌های زودبازده در جلسه ستاد تسهیل تولید که در استانداری برگزار شد انتقاد کرد.

هوشنگ بازوند گفت: به رئیس سازمان جهاد و مدیرعامل بانک کشاورزی تا روز دوشنبه فرصت می‌دهم این موضوع را حل کنند در غیر این صورت گزارش آن‌ها را به معاون اول رئیس جمهور خواهم داد.

استاندار لرستان تصریح کرد: جهاد کشاورزی در طول ۶ ماهه اخیر در خصوص بنگاه‌های زودبازده خروجی نداشته است و به این موضوع کم‌توجهی کرده است.

استاندار لرستان با بیان این که رسانه‌ها رکن و ظرفیت توسعه هستند، اظهار داشت: اگر مدیری کم‌کاری می‌کند با نقد سازنده و معرفی راهکار او را نقد کنید.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: در یکی از جلسات گذشته یکی از نمایندگان مجلس قصد داشت موضوع لابی را تفهیم کند و مثال خود را به عسل و روغن نسبت داد ولی متاسفانه دیگر نماینده در مقابل این سخن ایستاد و گفت جای تأسف دارد ایشان چنین مثالی را میزند. استاندار لرستان همچنین ابراز داشت: در فضای مجازی مشاهده کردم که شخصی در حال خرید عسل است و از او می‌پرسند برای چه عسل می‌خری؟ او نیز پاسخ می‌دهد می‌خواهم استاندار بشوم! بازوند گفت: حال تا مدتی رسانه‌ها در مورد روغن و عسل می‌نویسند و برداشت خود را ابراز می‌کنند!