رضا مریدی اصل به‌عنوان مسئول جدید بسیج رسانه لرستان معرفی شد
رضا مریدی اصل به‌عنوان مسئول جدید بسیج رسانه لرستان معرفی شد

به گزارش گفتار ما به نقل از تسنیم، مراسم معارفه مسئول جدید سازمان بسیج رسانه استان امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه و جمعی از مسئولان در سالن جلسات سپاه استان برگزار شد که در این مراسم رضا مریدی اصل به‌عنوان مسئول سازمان بسیج رسانه استان لرستان معرفی و […]

indexبه گزارش گفتار ما به نقل از تسنیم، مراسم معارفه مسئول جدید سازمان بسیج رسانه استان امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، معاون هماهنگ‌کننده سپاه و جمعی از مسئولان در سالن جلسات سپاه استان برگزار شد که در این مراسم رضا مریدی اصل به‌عنوان مسئول سازمان بسیج رسانه استان لرستان معرفی و از زحمات عبدالرضا کوشکی که پیش‌ازاین عهده‌دار این مسئولیت بود قدردانی شد.

رضا مریدی اصل مسئول جدید سازمان بسیج رسانه استان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم به برنامه‌های این سازمان در آینده اشاره کرد و اظهار داشت: ملاک و کار اصلی ما در سازمان بسیج رسانه هماهنگی و تعامل بین رسانه‌ها است که بر این اساس رسانه‌ها بیشتر از گذشته با یکدیگر در ارتباط باشند.

وی افزود: متأسفانه رسانه‌های استان با هر طیف سیاسی که دارند مستقل کارکرده و هیچ‌گونه هماهنگی در پیگیری موضوعات ندارند و همچنین همسو وهم فکر نیستند این در حالی است که رسانه‌های بیگانه وقتی می‌خواهند یک موضوع علیه ایران کار کنند همگی یک خط و مشی را پیگیری می‌کنند تا به نتیجه مدنظرشان برسند.

مسئول بسیج رسانه لرستان عنوان کرد: متأسفانه رسانه‌های ما هرکدام بر اساس دیدگاه شخصی خودشان موضوعات را پیگیری می‌کنند و در بیشتر موارد علی‌رغم دوستی که باهم دارند این تفاوت دیدگاه سبب بروز اختلافاتی بین رسانه‌ها می‌شود.

وی بیان کرد: گاها مشاهده می‌شود خبری دریکی از رسانه‌ها منتشر می‌شود رسانه‌های دیگر نه‌تنها آن خبر را پوشش نمی‌دهند بلکه موضوعات یکدیگر را نیز خنثی می‌کنند؛ امیدواریم با برقراری وحدت رسانه‌ای به‌عنوان رکن چهارم دموکراسی، گوش و چشم بینای مردم در راستای حل معضلات و مشکلات مردم و کشور به‌نظام، رهبری و دولت کمک کنیم.

مریدی به استفاده اصحاب رسانه از مجتمع رفاهی تفریحی دهکده المپیک استان اشاره و تصریح کرد: صدور کارت جهت استفاده رایگان اصحاب رسانه از امکانات رفاهی و تفریحی دهکده المپیک سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان و همچنین هماهنگی جهت استفاده اصحاب رسانه از هتل‌های سپاه در مشهد از دیگر برنامه‌های این سازمان است.

وی گفت: به‌زودی نشستی با حضور کلیه اصحاب رسانه جهت ارائه دیدگاه‌ها و ارائه راهکارهای اصحاب رسانه در راستای تعامل بیشتر بین رسانه‌ها و همچنین ارائه برنامه‌های این سازمان برگزار خواهیم کرد.