معلمان و خبرنگاران آگاهی سازان جامعه هستند
معلمان و خبرنگاران آگاهی سازان جامعه هستند
سرپرست اداره آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: معلمان و خبرنگاران هم پای هم آگاهی سازان جامعه هستند و این وجه اشتراکی بین این دو قشر فرهیخته است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴ به نقل از خبرگزاری خبر آنلاین، علی عزتی در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه خ مثل خبرنگار اظهار داشت: معلمان و خبرنگاران هم پای هم آگاهی سازان جامعه هستند و این وجه اشتراکی بین این دو قشر فرهیخته است.
وی گفت: در هفته معلم ۵۳ معلم برتر استانی و ۵ معلم برتر کشوری معرفی شدند که از این تعداد برای اولین بار یک معلم لرستانی بعنوان نمونه ملی برگزیده شد.
عزتی افزود: طرح رتبه بندی معلمان در حال اجراست و این مطالبه بحق معلمان در سراسر کشور سالهاست که مطرح می شود و پس از سالها دولت سیزدهم پاسخ مثبتی به این مطالبه سراسری داده است.
وی تصریح کرد: با تلاش مسئولان دولت موانع قانونی این طرح شناسایی و برطرف شده و در چرخه اجرایی در دستور کار است و جای نگرانی برای معلمان وجود ندارد.
سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: سامانه اعتراض به چگونگی اجرای رتبه بندی راه اندازی شده و این سامانه در دسترس معلمان قرار گرفته و این قشر زحمت کش و فرهیخته می توانند نظرات، پیشنهادات و حتی انتقادات خود را در این زمینه به اطلاع مسئولان برسانند.