سفر وزیر کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان
سفر وزیر کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان
استاندار لرستان در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن دعوت وی برای سفر به استان، خواستار توجه جدی‌تر این وزارتخانه به تامین مالی طرح‌های حوزه تعاون در لرستان شد.

به گزارش روشنا نیوز، فرهاد زیویار با سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه این وزارتخانه در استان، به تشریح مسائل و مشکلات این حوزه و لزوم تامین منابع مالی طرح‌های وزارت تعاون در استان پرداخته و گفت: انتظار می‌رود وزارت تعاون، توجه ویژه‌ای به  طرح‌های نیمه تمام و در دست اجرا  در استان داشته باشد.

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری این وزارتخانه و حوزه‌های وابسته در فعالیت‌های اشتغال‌زا لرستان  در راستای بهره‌برداری از ظرفیت‌های استان بیان کرد: راه‌اندازی پروژه‌های نیمه تمام زیر مجموعه وزارتخانه و انجام پروژه‌های جدید در استان زمینه ایجاد اشتغال و تولید پایدار را فراهم خواهد کرد.

زیویار ضمن اعلام آمادگی استان برای سفر آقای مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارائه برنامه های تهیه شده جهت بهره برداری بهینه از این سفر ، افزود : بررسی مشکلات و درخواست‌های واحدهای فعال زیرمجموعه وزارتخانه در استان، طرح‌های پیشنهادی به منظور سرمایه‌گذاری هلدینگ‌های زیر مجموعه وزارتخانه و همچنین طرح‌های پیشنهادی ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون، بررسی مسائل ادارات کل تامین اجتماعی، بیمه اجتماعی صندوق روستایی و بانک توسعه تعاون در این سفر برنامه‌ریزی شده است.

در این دیدار مرتضوی نیز با  استقبال از دعوت استاندار لرستان برای سفر به لرستان و تقدیر از اقدامات انجام شده از ابتدای دولت سیزدهم در استان در رابطه با رفع مشکلات برخی طرح‌های وزارت تعاون، کار و رفاه در استان ،دستورات لازم را صادر کرد.