سه پروژه درمانی هلال‌ احمر در بروجرد با هزینه‌ای بالغ‌ بر ۵ میلیارد تومان افتتاح شد
سه پروژه درمانی هلال‌ احمر در بروجرد با هزینه‌ای بالغ‌ بر ۵ میلیارد تومان افتتاح شد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: سه پروژه درمانی هلال‌احمر در بروجرد با هزینه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش گفتار ما ۲۴ به نقل از سفیر افلاک، محمد قدمی در حاشیه افتتاح پروژه‌های درمانی هلال‌احمر، اظهارداشت:امروز سه پروژه درمانگاه، داروخانه و مجموعه تجاری هلال‌احمر بروجرد افتتاح شد که بالغ بر پنج میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.

وی افزود:پایگاه زالیان مکان مناسبی نبود که در دستور کار قرار گرفت تا مشکلات آن برطرف شود، همچنین برای مهمانسرای این بخش اقدامات لازم و کار زیربنایی انجام شده که تجهیز می‌شود و برای محوطه سازی نیز ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

در ادامه محمد کرمی رئیس جمعیت هلال‌احمر بروجرد گفت: احداث فیزیوتراپی هلال‌احمر بروجرد از سال ۹۷ آغاز شد که تا سال ۹۹ به طور انجامید و در حال حاضر پروژه فعال است.

وی عنوان کرد: سال قبل ۱۵۰ بیمار در این مرکز به صورت رایگان از خدمات فیزیوتراپی استفاده کردند و علاوه بر این تعداد نیز ۴۰۰ نفر دیگر هم از خدمات این مرکز بهره‌مند شدند.

گفتنی است،درمانگاه و داروخانه هلال احمر بروجرد با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور و عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس و مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان و فرماندار و مسوولان بروجرد به بهره برداری رسید.