شهرام فرهمند را دریابیم
شهرام فرهمند را دریابیم
امیدواریم که بدون منت و قبل از آنکه خدای ناکرده دیر بشود!!! از طرف متولیان امور نسبت به شهرام فرهمند از شخصیت فرهنگی ادای دِین بشود.

برزو الیاس زاده، فعال اجتماعی لرستانی در یادداشتی که برای گفتار ما ۲۴ ارسال کرده است، نوشت: اگر کسی شهــرام فـرهمنـد را نشناسد و نداند که او ادیب و ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز، خواننده، طراح، نویسنده، بازیگر، کارگردان و کنشگر فرهنگی و اجتماعی و دارای شم هنری ذاتی در اغلب عرصه‌های هنری است، کافی است که به صفحه‌ی شخصی او در اینستاگرام سری بزند تا ببیند که او به تنهایی و با دوربین و امکانات اولیــه‌اش و بدور از هیاهو و جــاروجنجــال به اندازه‌ی یک برنامه‌ی روتین در تلویزیون تولید محتوا داشته و در روزگار شیوع کرونا و عزلت و گوشه‌نشینی مردم زمینه‌ی سرگرمی وشادی مردم را فراهم کرده است. ستون نظرات بازدیدکنندگان صفحه‌ی او گواه این مدعاست، و این بدین معناست که شهرام فرهمند یک سرمایه‌ی بومی و فرهنگی است و دست‌اندرکاران فرهنگ و هنــــر وظیفه دارند که از محل بیت‌المال و بودجه‌ی دولتی و همگانی در حفظ این سرمایه‌ی فــرهنــگی اقدام نماید و در روزهای درد و بیماری به یاری‌اش بشتابند.
شهرام از جنس مردم لــرستـــان و از نژاد غــرور و غیــرت است. او در این وانفسای سختی و دشواری با خلق طنــز و لبخنـد، بیش از هر زمان دیگری خود را نمایانده و نیاز و خواسته‌اش را بدور از عجز و لابه بیـــان کرده است، امیدواریم که بدون منت و قبل از آنکه خدای ناکرده دیر بشود!!! از طرف متولیان امور نسبت به این شخصیت فرهنگی ادای دِین بشود.