شهرستان پلدختر با توجه به ظرفیت های مهم خصوصا انرژی می توان عسلویه دوم یا پارس مرکزی نام گذاری کرد/ نورالدین درمنان
شهرستان پلدختر با توجه به ظرفیت های مهم خصوصا انرژی می توان عسلویه دوم یا پارس مرکزی نام گذاری کرد/ نورالدین درمنان

به گزارش گفتار ما، فرماندار شهرستان پلدختر در جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با تبریک فرا رسیدن سومین سالروز خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکتر حسن روحانی بعنوان ریییس جمهور و تشکیل دولت تدبیر و امید، خروجی این حماسه بزرگ را حفظ عزت و اقتدار کشور و پایبندی به ارزش […]

به گزارش گفتار ما، فرماندار شهرستان پلدختر در جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با تبریک فرا رسیدن سومین سالروز خلق حماسه سیاسی و انتخاب دکتر حسن روحانی بعنوان ریییس جمهور و تشکیل دولت تدبیر و امید، خروجی این حماسه بزرگ را حفظ عزت و اقتدار کشور و پایبندی به ارزش های انقلاب و پیروزی مشی اعتدال گرایی دانست

نورالدین درمنان فرماندار شهرستان پلدختر مهم ترین محورهای پذیرش و انتخاب دکتر روحانی بعنوان رییس جمهور توسط رای مردم را تعامل عزت مند با دنیا، شفافیت در عمل، تمرکز بر رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و توسعه همه جانبه و توجه به معیشت مردم عنوان کرد و گفت: ایران هراسی، اسلام هراسی و شیعه هراسی از مهم ترین چالش های پیش روی دولت  در ابتدای کار بود بطوریکه دشمنان هر روز ایران را به گزینه های نظامی تهدید می کردند.

ایشان یکی دیگر از مشکلات فرا روی دولت در آغاز کار را تورم ۴۴ درصدی دانست که گریبانگیر ملت شده بود که با تدبیر دولت دکتر روحانی این تورم هم اکنون به ۱۲ درصد رسیده است.

درمنان طرح تحول نظام سلامت را یکی از ماندگارترین طرح های تمام دوران کشور در زمان دولت تدبیر و امید تحقق یافت

دانستوگفت: به سرانجام رسیدن برجام پس از ۲۲ ماه افتخاری دیگر در سیاست خارجی دولت بود که باعث شد دنیا ایران هسته ای را باور کند و نشان داد که اجماع جهانی که آمریکا از آن دم می زد شکست خورده است.

فرماندار شهرستان پلدختر افزود: دنیا یک جنگ تمام عیار اقتصادی به راه انداخته و اقتصاد تک محصولی ما نتوانست جواب بدهد که مقام معظم رهبری تنها نسخه شفابخش وضعیت اقتصادی و نجات آن را اقتصاد مقاومتی دانست که بعنوان یک دستور مطرح شد.

درمنان گفت: در استان لرستان نیز با حضور مهندس بازوند استاندار لرستان، خوشبختانه استان در مسیر توسعه قرار گرفته است و ایشان مسیر توسعه را به خوبی می شناسد و در این راستا هم اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

وی لازمه اقتصاد مقاومتی را ایجاد زیرساخت هایی چون راه آهن، فرودگاه، هتل و … دانست و اظهار داشت: در بین تمام استان های کشور استان لرستان بعنوان یکی از سه استان پایلوت و الگو اقتصاد مقاومتی معرفی شده که این نشان از عملکرد خوب مدیران اجرایی استان می باشد.

ایشان شهرستان پلدختر را شهرستانی با توانایی های بالا و ظرفیت های مهم در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری دانست و گفت: با توجه به این ظرفیت انرژی که در شهرستان پلدختر می باشد می توان پلدختر را عسلویه دوم یا پارس مرکزی نامگذاری کرد.