شهر پل‌دختر نیازمند کار جهادی در حوزه خدمات شهری هست
شهر پل‌دختر نیازمند کار جهادی در حوزه خدمات شهری هست
امام جمعه پلدختر افزود: بیشتر مناطق شهری پل‌دختر نیازمند کار جهادی درحوزه خدمات شهری هستند مردم این شهر شایسته بهترین خدمات شهری هستند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: آسفالت خیابان‌ها و معابر شهر توسط شهردار و اعضای شورای شهر قابل تقدیر است و کار خوب و مطلوبی  است و مردم قدردان این خدمات شهری هستند.
وی گفت: شهردار و هیات رییسه شورای اسلامی شهر پل‌دختر در سال گذشته و امسال این همت را در امر نهضت آسفالت به کار گرفته اند که ضرورتی برای این شهر بود که این خدمات همچنان ادامه دارد.
موسوی گفت: بیشتر مناطق شهری پل‌دختر نیازمند کار جهادی درحوزه خدمات شهری هستند مردم این شهر شایسته بهترین خدمات شهری هستند.
امام جمعه پلدختر افزود: مردم پل‌دختر در جریان سیل و کرونا خسارات و آسیب‌های ناشی ازآن و خشک‌سالی که مزید بر علت شد نیازمند خدمات شهری بیش‌تر و مطلوب‌ تر در حوزه احداث زیرساخت‌های شهری هستند.
وی با اشاره به اینکه باید پذیرفت که پل‌دختر در پساسیل مبلمان شهری خاص ندارد و این یک نقیصه است که باید جبران شود، افزود: سرانه فضای سبز در شهر پلدختر قابل قبول، جوابگو و زیبنده نیست و باید با فکر اساسی به همت مسئولان توسعه و گسترش پیدا کند.

print