ضرورت همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های لرستان در گرامیداشت دهه فجر
ضرورت همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های لرستان در گرامیداشت دهه فجر
استاندار لرستان با اشاره به اینکه لازم است برنامه‌های امسال متفاوت با سال‌های قبل باشد بر ضرورت همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها در گرامیداشت دهه فجر تاکید کرد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در ستاد دهه فجر لرستان اظهار کرد: دهه فجر امسال با ایام شریف رجب مقارن شده است و این تقارن فرصت مناسب و مغتنمی برای تبیین دستاوردهای نظام اسلامی و بیان و توضیح ظرفیت‌هایی است که در طول این ۴۳ سال صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در تاریخ انقلاب بعضی از ایام، یوم‌الله هستند و باید در خصوص دهه فجر با اعتقاد به این موضوع وقت گذاشت و به تبیین دستاوردهای انقلاب پرداخت و همه موظف به انجام این کار هستند، اضافه کرد: بیان خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم، و تبیین خدمات دولت، اولویت کاری مدیران باشد.

زیویار با اشاره به اینکه لازم است برنامه‌های امسال متفاوت با سال‌های قبل باشد بر ضرورت همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها در گرامیداشت دهه فجر تاکید کرد.

استاندار لرستان با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: ریاست اجرای برنامه‌های ستاد بر عهده رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان است و جلسه امروز به منظور همکاری و هماهنگی سایر دستگاه های فرهنگی و عضو با سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شده است.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی و حوزه‌های مختلف گزارشات خود را در خصوص اجرای برنامه‌های دهه فجر ارائه داده و از ۱۲ تا ۲۲ بهمن و در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه‌های خود را اجرا کنند

زیویار با اشاره به کارآمدی نظام اسلامی به دلیل پشتوانه ملی و همراهی مردم گفت: در دهه فجر امسال برنامه‌های مفصلی در نظر گرفته شده و شاهد افتتاحیه‌هایی هم خواهیم بود.

* خبرنگار: الهه احمدی سبزوار