طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار مورد موافقت قرار گرفت
طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار مورد موافقت قرار گرفت
استاندار لرستان گفت: طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار مورد موافقت قرار گرفت.

به گزارش گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز با چند دستور کار مختلف پیگیری شد.

وی خاطرنشان کرد: یک مورد دستور طرح دانه بندی شن و ماسه در شهرستان کوهدشت بود که با گزارشی که دستگاه تخصصی ذیربط ارائه داد، مشکلی نداشته و تصویب شد.

استاندار لرستان، با اشاره به تصویب طرح تولید انواع جعبه و محفظه بسته‌بندی در استان، افزود: ۲ طرح نیز در مورد ملاک عمل قرار دادن طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار شهرستان‌های پلدختر و دلفان بود که مورد موافقت قرار گرفت.

زیویار بیان کرد: یک مورد عدم موافقت داشتیم که در مورد ایجاد طرح نیروگاه خورشیدی بود و به دلیل کافی نبودن مستندات و عدم تمدید پروانه لازم به جلسه بعدی موکول شد.

وی، تمدید حق استفاده و مستحدثات مربوط به مرکز تحقیقات جهادکشاورزی را دیگر دستور کار جلسه امروز عنوان و تصریح کرد: این ساختمان بیش از ۱۰ سال است که در اختیار ستاد مبارزه با موادمخدر بوده و که همکاران مرکز تحقیقات انتظار داشتند از بخشی از زمین ها استفاده کنند.

استاندار لرستان بیان کرد: این مورد نیز موکول شد به بررسی بیشتر از سمت معاون سیاسی که جلساتی با حضور دستگاه های ذیربط برای این موضوع برگزار شود.