عملیات اجرایی احداث مسکن ملی شهرستان دلفان طی دو ماه آینده
عملیات اجرایی احداث مسکن ملی شهرستان دلفان طی دو ماه آینده
فرماندار شهرستان دلفان گفت: پیگیری‌های لازم جهت احداث مسکن ملی در این شهرستان انجام شده و نتایج خوبی را هم در پی داشته، دستور صدور پروانه ساخت آن نیز صادر گردیده و طی دو ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، اصغر قهرمانی در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان گفت: مشاورین املاکی که پروانه فعالیت ندارند بدون درنگ پلمپ گردند، زیرا آنها هیچگونه تعهدی در قبال قراردادهایی که می‌بندند ندارند.

وی افزود: باید تمام قراردادهای مابین مستاجر و موجر دارای کد رهگیری باشند و مبلغ کمیسیون نیز به امضای طرفین برسد و یا برایشان فاکتور شود، همچنین مشاورین املاک موظفند نرخ نامه خود را در تابلویی واضح در محل کار خود در دید عموم قرار دهند.

فرماندار دلفان تصریح کرد: رعایت حال همشهریان از جمله مستاجرین وظیفه همه ماست و امیدواری مشاورین املاک نیز در این زمینه نهایت همکاری را با ما داشته باشد.

وی اظهار داشت: پیگیری‌های لازم جهت احداث مسکن ملی در این شهرستان انجام شده و نتایج خوبی را هم در پی داشته، دستور صدور پروانه ساخت آن نیز صادر گردیده و طی دو ماه آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

خبرنگار: فاطمه حیدروند