فراخوان جذب خبرنگار افتخاری
فراخوان جذب خبرنگار افتخاری

فراخوان دعوت به همکاری نشریه تحلیلی خبری گفتار باشگاه خبرنگاران گفتار ما، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در جهت فعالیت رسمی خود در راستای افزایش ارتباط با مخاطبان اقدام به پذیرش خبرنگار و نمایندگی می نماید. افرادی که مایل به همکاری با “گفتار” هستند پس از مطالعه و پذیرش شرایط، […]

افتخاریفراخوان دعوت به همکاری نشریه تحلیلی خبری گفتار

باشگاه خبرنگاران گفتار ما، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در جهت فعالیت رسمی خود در راستای افزایش ارتباط با مخاطبان اقدام به پذیرش خبرنگار و نمایندگی می نماید. افرادی که مایل به همکاری با “گفتار” هستند پس از مطالعه و پذیرش شرایط، می توانند مشخصات ذیل را به آدرس پست الکترونیکی نشریه ارسال نمایند.

۱- مشخصات خود را ( نام و نام خانوادگی، سال تولد، میزان تحصیلات، رشته تحصیلی، نشانی محل سکونت و تلفن همراه ) با دقت و به صورت صحیح ارسال نمایید.

۲- در صورت نیاز جهت شرکت در دوره های آموزشی پس از پذیرش به شما اطلاع داده خواهد شد.

۳- جذب خبرنگار هیچ گونه تعهد استخدامی برای “گفتار” در بر نخواهد داشت.

۴- همه ساله خبرنگاران برتر در حوزه های مختلف مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفته و برای آن ها کارت خبرنگاری معتبر صادر خواهد شد

۵- عضویت برای کلیه علاقمندان آزاد است و شرایط سنی شامل این ثبت نام نمی شود.

۶- خبرنگارانی که در باشگاه خبرنگاران عضو شوند پس از فعالیت به آنان مدرک سابقه فعالیت خبرنگاری اهدا خواهد شد و می توانند بعد از ۶ ماه برای بیمه تامین اجتماعی خبرنگاران اقدام کنند.

گفتنی است ” گفتار ما ” در شهرستان های خرم آباد، دلفان (نورآباد)، سلسله (الشتر)، دورود، بروجرد، ازنا، دوره چگنی، کوهدشت، الیگودرز، رومشکان و پلدختر نمایندگی و خبرنگار فعال می پذیرد.

کسب اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۶۸۴۸۲۸۸۰

مشخصات را به پست الکترونیکی گفتار ما ارسال نمایید: goftare94@yahoo.com