فریب لینک های جعلی را نخورید
فریب لینک های جعلی را نخورید
سرپرست پلیس فتا استان لرستان هشدار داد: احتمال سوء استفاده کلاهبرداران سایبری جهت سرقت اطلاعات کاربران با ارسال لینک های جعلی وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، گودرز امیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارسال پیامک های جعلی، ارائه لینک های ثبت نام، هدایت به درگاه های بانکی جعلی و معرفی اپلیکیشن های مختلف توسط مجرمان سایبری دور از ذهن نخواهد بود.
وی گفت: پیگیری اخبار از رسانه های جمعی و معتبر و عدم توجه به اخبار و شایعات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می تواند امنیت کاربران در این فضا را افزایش دهد و هموطنان گرامی باید در هنگام مواجهه با این موارد نهایت دقت و هوشیاری را داشته باشند.
امیری گفت: هم وطنان گرامی می بایست اخبار و اطلاعات مربوط به واریز هرگونه یارانه معیشتی از سوی سازمان هدفمند سازی یارانه ها را از طریق رسانه های ملی و رسمی کشور پیگیری نموده و تحت تاثیر اخبار منتشر شده در فضای مجازی و سایت های غیر معتبر قرار نگیرند، لازم به ذکر است هموطنان عزیزی که به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض کنند.
سرپرست پلیس فتا استان لرستان از شهروندان محترم در خواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را ازطریق سایت پلیس فتا به ادرس www.cyberpolice.ir قسمت گزارشات مردمی یا با شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به کارشناسان پلیس فتا اطلاع رسانی نماید.