فعالیت ۲۷ پروژه عمرانی در سطح شهر خرم آباد
فعالیت ۲۷ پروژه عمرانی در سطح شهر خرم آباد
شهردار خرم آباد گفت: شهرداری با توجه به منابع درآمدی اندک، اقدامات خوبی در دستور کار دارد، به نحوی که درحال‌حاضر ۲۷ پروژه در سطح شهر خرم‌آباد فعال است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سعید فتوحی در جلسه شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد: سال گذشته بودجه شهرداری خرم‌آباد ۴۰۰ میلیارد تومان بود که حداقل نصف این هزینه صرف پرداخت حقوق کارمندان شده است و تنها ۲۰۰ میلیارد تومان برای هزینه‌های شهری در نظر گرفته شده که بسیار هزینه ناچیزی است.
وی با بیان اینکه بیشترین درآمد شهرداری در حوزه ساخت‌وساز و ارزش افزوده است، افزود: شهرداری خرم‌آباد در این زمینه مقروض واقع شده در حالی که شهرداری برای برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های شهری نیازمند منابع مالی است.
وی به پروژه‌های فعال در سطح شهر اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات شهر خرم‌آباد، گره ترافیکی است و به منظور مدیریت ترافیک اقدام به ساخت سه تقاطع غیرهمسطح در سطح شهر کرده‌ایم تا بتوانیم گره‌ای از مشکلات ترافیکی شهری باز کنیم.
فتوحی گفت: شهرداری با توجه به منابع درآمدی اندک، اقدامات خوبی در دستور کار دارد، به نحوی که در حال حاضر ۲۷ پروژه در سطح شهر خرم‌آباد فعال است