فعال شدن تعاونی مسکن جهاد کشاورزی در دستور کار قرار گرفت
فعال شدن تعاونی مسکن جهاد کشاورزی در دستور کار قرار گرفت
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: از تمام ظرفیت‌های قانونی و سازمانی جهت اجرایی کردم طرح مسکن کارکنان استفاده خواهیم کرد و در این زمینه نیز تعاملات و مکاتباتی با دستگاه های مرتبط صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید رضا نجفی زاده در دیدار با کارکنان مدیریت امور رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه حجم کار در حوزه مدیریت پشتیبانی و امور رفاه زیاد است اما عملکرد موثری در اجرا دارند، گفت: واقعیت امر قسمت امور پشتیبانی و رفاه سازمان با تمام سختی ها پیچیدگی ها و از طرفی با کمبود نیروی انسانی اما در ارائه خدمات به کارکنان مطلوب و موثر عمل کرده اند.
وی اظهار کرد :یکی از کارهای مهم و مشترک معاونت توسعه و مدیریت امور رفاه و پشتیبانی در این مقطع تسریع در روند اجرایی کردن طرح مسکن کارکنان سازمان جهاد کشاورزی لرستان است که در این زمینه خوشبختانه مکاتبات و گفتگوهای مطلوبی با مقامات وزارت و دستگاه های مرتبط در استان صورت گرفته و در تلاشیم روند اجرایی این کار انجام شود و تعاونی مسکن را بیشتر فعال کنیم تا شاهد اجرایی کردن کار باشیم که بی تردید باعث رضایتمندی کارکنان می شود.
نجفی در ادامه به بخش بیمه و ارائه خدمات سازمان به کارکنان اشاره کرد و گفت: طبق آمارهای ارائه شده در حال حاضر به تعداد ۹۴۰ نفر از کارکنان شاغل و به تعداد ۱۱۹۵ نفر از افراد تحت تکلف آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی درمانی قرار گرفته اند؛همچنین تعداد۵۷۰ نفر از بازنشستگان زیر ۷۰ سال تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار گرفته اند و در خصوص بیمه خودرو شخصی کارکنان به مدت ۱۲ قسط ثالث و بدنه تحت پوشش بیمه است که این‌ بخشی از ارائه خدمات و ظرفیت های این حوزه سازمانی است.
این مقام مسئول تصریح کرد: در بخش تعاونی مصرف عرضه محصولات کشاورزی اعم از برنج، روغن، حبوبات و… به صورت مستقیم خریداری و به همکاران عرضه می گردد، همچنین عقد قرار داد با فروشگاه ها لوازم خانگی، پوشاک، خدمات پزشکی که تمامآ به صورت اقساط بلندمدت صورت می گیرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت: خرید ۲۱ میلیارد ریال و فروش بیش از ۲۳ میلیارد ریال در مجموعه تعاون مصرف سازمان به همکاران در غالب فروش اجناس خدمات ارائه شده است.

* خبرنگار: حسام شفیعی