قتل گاه پلدختر خرم آباد، نیازمند تامین اعتبار است
قتل گاه پلدختر خرم آباد، نیازمند تامین اعتبار است
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در دیدار با وزیر راه و سهرسازی گفت: در حالی که جاده خرم آباد - معمولان - پلدختر به قتل گاه مردم تبدیل شده است، به دلیل کمبود اعتبار پیشرفت چشم گیری ندارد و نیازمند تامین اعتبار سریع برای فعال سازی پروژه است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید حمیدرضا کاظمی در دیدار با وزیر راه و سهرسازی گفت: در حالی که جاده خرم آباد – معمولان – پلدختر به قتل گاه مردم تبدیل شده است، به دلیل کمبود اعتبار پیشرفت چشم گیری ندارد و نیازمند تامین اعتبار سریع برای فعال سازی پروژه است.
وی گفت: جاده خرم آباد – معمولان – پلدختر به علت کمبود اعتبار با مشکل روبه‌رو شده است و این درحالی است که مردم نجیب به علت تصادفات در این جاده ناایمن در حال پرپر شدن هستند که انتظار دارم بودجه کافی برای تکمیل هرچه سریعتر این پروژه در نظر گرفته شود.
نماینده پلدختر و معمولان با اشاره به آسیب آزادراه خرم زال به اشتغال مردم شهرستان پلدختر بیان کرد: ساخت راه آهن خرم آباد – پلدختر – اندیمشک یک مسئله ضروری و حائز اهمیت است چراکه هم می توان آسیب هایی که آزادراه خرم زال به وضعیت اشتغال مردم وارده است را جبران کرد و هم با عبور راه آهن از شهرستان زمینه را برای ورود بیشتر صنعت و سرمایه گذاران به پلدختر و معمولان مهیا کرد.

* خبرنگار: حسام شفیعی