لرستان سومین استان برتر کشور در بحث پیشگیری از اعتیاد شد/ غلامرضا آقا میرزایی
لرستان سومین استان برتر کشور در بحث پیشگیری از اعتیاد شد/ غلامرضا آقا میرزایی

به گزارش “گفتارما“، غلامرضا آقا میرزایی در نشست کمیته فرهنگی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان لرستان با قدردانی از سپاه حضرت ابوالفضل(ع) اظهار داشت: سال گذشته موضوع پیشگیری اعتیاد دانش‌آموزان و معلمان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده بودیم که کار سخت و سنگینی بود و خروجی آن […]

ب139504060746375588004064ه گزارشگفتارما، غلامرضا آقا میرزایی در نشست کمیته فرهنگی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان لرستان با قدردانی از سپاه حضرت ابوالفضل(ع) اظهار داشت: سال گذشته موضوع پیشگیری اعتیاد دانش‌آموزان و معلمان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده بودیم که کار سخت و سنگینی بود و خروجی آن مثبت بود.

وی ادامه داد: این کار را امسال ادامه دادیم و انتظار ما این است که طی این یک سال باقیمانده از برنامه پنجم توسعه و ششم این حرکت ادامه داشته باشد، تا در برنامه ششم سالی پنج درصد و در مجموع ۲۵ درصد کاهش اعتیاد را در کشور داشته باشیم.

این مسؤول اضافه کرد: امسال موضوع پیشگیری دانش‌آموزان مقطع دوم متوسطه، معلمان و والدین آنها را در دستور کار قرار داده‌ایم و شروع این کار از بهمن ۹۴ استارت خورده است.

آقامیرزایی متذکر شد: در مجموع ۱۵۷ هزار دانش‌آموز، معلم و والدین آنها در سال جاری و سال آینده آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد را فرامی‌گیرند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان توضیح داد: این طرح تا پایان آبان‌ماه در مرکز استان لرستان و از آبان‌ماه به بعد در سایر شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: سال گذشته مقام سوم کشور را در حوزه پیشگیری به دست آوردیم و اگر بتوانیم این طرح دانش‌آموزی و معلمان را به خوبی برگزار کنیم، شاید امسال مقام اول را کسب کنیم.