لرستان یکی از استان های امن کشور است
لرستان یکی از استان های امن کشور است
استاندار لرستان با اشاره به اینکه هم افزایی و هم پوشانی بین دستگاه ها موجب ارتقاء امنیت و احساس امنیت در جامعه خواهد شد، گفت: لرستان یکی از استان های امن کشور است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در جلسه قرارگاه پیشیگیری از سرقت که با حضور فرمانده انتظامی لرستان، اعضای شورای تامین و دیگر دستگاه های مسئول استان در استانداری لرستان برگزارشد، گفت: استان لرستان با تلاش پلیس و دیگر دستگاه های متولی یکی از استان های امن کشور است، اما این کافی نیست و می بایست با انجام کارهای جهادی و تلاش مضاعف در صدد ارتقاء بیشتر امنیت شهروندان باشیم.
وی با اشاره به اینکه هم افزایی و هم پوشانی بین دستگاه ها موجب ارتقاء امنیت و احساس امنیت در جامعه خواهد شد، گفت: برای کاهش سرقت ها و پیشگیری از جرائم باید با تلاش مضاعف و جهادی انجام در خدمت گزاری به هم استانی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
استاندار لرستان تصریح کرد: پیشگیری از افزایش انواع سرقت، ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان در مناطق جرم خیز و تقویت احساس امنیت مطلوب در جامعه مهمترین و اصلی ترین هدف این قرارگاه است.
زیویار در ادامه به همکاری و مشارکت مردم به ویژه دستگاه های متولی با پلیس در پیشگیری از جرائم، بخصوص سرقت اشاره و بر نقش مردم در پیشگیری سرقت نیز تاکید کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر به کارگیری روش‌‍‌های کارآمد و استفاده از تکنولوژی در کشف جرایم، اضافه کرد: تجویز روش‌های سنتی در آینده جوابگوی پیشگیری با معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی نخواهد بود.
استاندار لرستان در پایان با بیان اینکه برای دستیابی به اهداف بلند مدت اتخاذ تدابیر به‌ روز و کارآمد لازم است، بیان داشت: امنیت مطلوب در سایه تعامل مردم، دستگاه های متولی با پلیس به وجود می آید.