لرستان یکی از امن ترین استان های کشور است
لرستان یکی از امن ترین استان های کشور است
معاون داداستان عمومی و انقلاب مرکز استان از تلاش های شبانه روزی مجموعه انتظامی استان به مردم تقدیر و لرستان را جز استان های امن کشور برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، محسن همتی در جلسه ای که با حضور معتمدان و ریش سفیدان و نمازگزاران در مسجد الاقصی محله کوی فلسطین برگزار شد، مجموعه دستگاه قضائی و پلیس را خادم و خدمتگزار مردم دانست و اظهار داشت: امروز به حول و قوه الهی با همکاری و مشارکت خوب مردم عزیز استان و شهرستان و با همت و تلاش های مضاعف و جهادی صورت گرفته در مجموعه قضائی و انتظامی استان و شهرستان، لرستان از نظر شاخص های امنیت جزء استان های امن کشور محسوب می شود.
وی افزود: همکاری و مشارکت مردم و سایر دستگاه های متولی با پلیس و دستگاه قضائی در پیشگیری از جرائم، بخصوص سرقت می تواند موجبات ارتقاء بیشتر امنیت در سطح استان و شهرستان شود.
همتی با اشاره به این که اغلب جرائم رخ داده مربوط به سرقت های خرد هستند که بیشتر توسط معتادان متجاهر صورت می گیرد افزود: دستگاه های متولی با برنامه ریزی مناسب و اقدامات سازنده و حمایت خود از معتادان متجاهر به عنوان بیمار ضمن این که زمینه ترک اعتیاد آنان فراهم شود می بایست اشتغال آنان پس از رهایی از اعتیاد فراهم شود .
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با بیان اینکه پلیس و دستگاه قضائی با تمام توان و بصورت شبانه روزی با کار مضاعف و جهادی در راه تامین نظم و امنیت مردم تلاش می کنند خاطرنشان کرد: الحمدالله با تعامل خوبی که بین مجموعه قضائی و انتظامی است شاهد ارتقاء امنیت در سطح استان و شهرستان هستیم و این مرهون تلاش همه خدمتگزاران به مردم است.
همتی در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم گفت: امنیت و اسایش مردم خط قرمز دستگاه قضائی و پلیس است و چنانچه افرادی به هر نحو از این خط قرمز عبور کنند ، بدون اغماض و برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.