لیدرهای اغتشاشات لرستان دستگیر شدند
لیدرهای اغتشاشات لرستان دستگیر شدند
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تعدادی از لیدرهای اغتشاشات که ارتباطاتی با جریانات خارجی هم دارند و بومی این استان و یا غیربومی بوده‌اند دستگیر شده‌اند.

به گزارش گفتار ما ۲۴ به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجید منعمی با اشاره به وقایع اخیر کشور، اظهار داشت: مشخص است که جریان هدایت‌شده و سازمان‌یافته‌ای از خارج کشور در حال مدیریت است.
وی با بیان اینکه موضع‌گیری افراد مختلف و سلبریتی‌ها، رسانه‌ها و افراد گوناگون در این وقایع کاملاً مشخص است، افزود: اوضاع در استان لرستان با همکاری مردم، نیروی انتظامی و سپاه کنترل‌شده است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی از پس توطئه جاری نیز همچون سایر توطئه‌ها بر خواهد آمد، عنوان کرد: آحاد مردم امروز به‌اتفاق پس از برگزاری نماز جمعه به صحنه آمده و این وقایع را محکوم کرده‌اند و به یاری خدا خود مردم درس خوبی به فتنه‌گران و توطئه‌گران علیه نظام خواهند داد.
وی بیان کرد: یقیناً صف کسانی که از روی احساس و برای مشکلاتی که در حوزه‌های اشتغال و اقتصاد جامعه به‌وجود آمده معترض هستند از صف اغتشاشگران و فتنه گران جداست.