مردم‌ در لرستان تغییر دولت‌ را احساس نمی‌ کنند
مردم‌ در لرستان تغییر دولت‌ را احساس نمی‌ کنند
امام جمعه معمولان در خطبه نماز جمعه این هفته در جمع نمازگران گفت: انقلابی گری به شعار و قيافه نیست بلکه به عملکرد بوده و کار جهادی و مردمی بودن‌ از شاخص های دولت‌ انقلابی است.

به گزارش گفتار ما ۲۴، حجت‌الاسلام آروانی در خطبه نماز جمعه این هفته در جمع نمازگران گفت: انقلابی گری به شعار و قیافه نیست بلکه به عملکرد بوده و کار جهادی و مردمی بودن‌ از شاخص های دولت‌ انقلابی است.
وی گفت: مدیران باید نمایانگر شعارها و رویکرد دولت‌ انقلابی باشند و کم کاری و پشت میزنشینی با دولت‌ انقلابی سازگار نبوده و این افرادی نباید مسئولیت داشته باشند.
وی تصریح کرد: وقتی هیئت دولت به نقاط مختلف و دور دست‌ میروند،چرا مدیران استانی و شهرستانی بین مردم‌ و مناطق محروم حاضر نمی‌شوند؟انتظار میرود استاندار،مدیران ارشداستان و شهرستان بین مردم‌ حضور یابند.
آروانی گفت: در لرستان متاسفانه به دلیل برخی دخالت‌ ها، سهم خواهی ها و بی تدبیری ها، بعضا مدیران ضعیف منصوب می‌شوند و بعضی از مدیران بعلت وابستگی به ارباب قدرت‌ چندان احساس‌ مسئولیت نمی‌کنند بلکه احساس‌ مصونیت از نقد و برخورد می‌کنند.
وی گفت: مردم‌ در لرستان تغییر دولت‌ را احساس نمی‌ کنند و این ضربه‌ به‌ امید و اعتماد مردم‌ است‌ و ضمن انتقاد از گرانفروشی در شهرستان، انتظار میرود مسئولین نظارت موثر و مستمری بر بازار داشته باشند.