مرکز تخصصی آلرژی در لرستان ایجاد می‌شود
مرکز تخصصی آلرژی در لرستان ایجاد می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: پیگیر هستیم مرکز تخصصی آلرژی را در لرستان ایجاد کنیم و در این راستا نیاز است سه نیروی تخصصی داشته باشیم که پیگیر انجام آن هستیم، همچنین قصد داریم اورژانس بیمارستان عشایر را توسعه دهیم.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، بهرام دلفان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر یک پزشک در بیمارستانی، اشتباه کرد نباید آن مجموعه تخریب شود و باید آن شخص بابت اشتباهش پاسخگو باشد.
وی تصریح کرد: کمبود دارویی موضوعی کشوری است و لرستان نیز از آن مستثنی نیست اما تلاش کردیم در مراکز درمانی و بیمارستانی این کمبود کمتر احساس شود.
دلفان افزود: ۳۲۰ میلیارد تومان به دلیل گران شدن اقلام دارویی به شرکت‌های دارویی بدهکاریم و این رقم را باید از محل بیمه پرداخت کنیم.
وی گفت: یکی از قطب‌های تولید داروی کشور هستیم؛ در لرستان سه کارخانه تولید داروی شیمیایی و سه کارخانه تولید داروی گیاهی وجود دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: پیگیر هستیم مرکز تخصصی آلرژی را در لرستان ایجاد کنیم و در این راستا نیاز است سه نیروی تخصصی داشته باشیم که پیگیر انجام آن هستیم، همچنین قصد داریم اورژانس بیمارستان عشایر را توسعه دهیم.