مسیر بیمارستان تامین اجتماعی تا پل بلیلوند رو تا کی میخان اینجوری نیمه کاره و بلاتکلیف رها کنند
مسیر بیمارستان تامین اجتماعی تا پل بلیلوند رو تا کی میخان اینجوری نیمه کاره و بلاتکلیف رها کنند
لطفاً به معاون عمرانی استانداری لرستان، فرمانداری و بخشداری خرم‌آباد و همچنین مدیرکل راه و شهرسازی برسونید که این مسیر بیمارستان تامین اجتماعی تا پل بلیلوند رو تا کی میخان اینجوری نیمه کاره و بلاتکلیف رها کنند، یک روز کار می‌کنند میرن تا یک ماه پیداشون نمیشه

با سلام و احترام و خسته نباشید، لطفاً به معاون عمرانی استانداری لرستان، فرمانداری و بخشداری خرم‌آباد و همچنین مدیرکل راه و شهرسازی برسونید که این مسیر بیمارستان تامین اجتماعی تا پل بلیلوند رو تا کی میخان اینجوری نیمه کاره و بلاتکلیف رها کنند.
یک روز کار می‌کنند میرن تا یک ماه پیداشون نمیشه
بخش آسفالت شده این مسیر هنوز یک ماه نشده، دچار برآمدگی شده و کیفیت روکش آسفالت اصلا و ابدا مناسب نیست و تا عید قطعا بخش های زیادی از این مسیر تخریب میشه.
در ضمن درب ورودی پادگان ارتش بعلت نبود کانال آب فاضلاب جزایری و سرابیاس به یک لجن‌زار پر از چاله تبدیل شده که به یک معضل بسیار جدی برای اهالی این منطقه و کلیه روستاهای بالادست و گردشگرانیست که از شهرهای دیگر از این مسیر برای بازدید از مناطق تفریحی و گردشگری نظیر آبشار نوژیان و وارک، کوه هشتاد پهلو و تاف و سایر مناطق زیبای اطراف شهر خرم‌آباد تردد می‌کنند، شده است.
خواهشاً به مسوولان مربوطه بفرمایید که هر چه سریع‌تر و البته بصورت مهندسی و کارشناسی این مسیر رو آماده استفاده مردم این دیار بکنند.
با تشکر

رضا رسولی بهاروند از روستای ناصروند