امام جمعه خرم آباد عنوان کرد:

مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست.

به گزارش گفتار ما ۲۴، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی اظهار داشت: مردم از نظر شرعی مکلف به انتخاب اصلح بوده و باید با تحقیق و توجه به سوابق، اصلح و کارآمدترین را انتخاب کنند.
وی گفت: انتخابات ۱۴۰۰ نخستین رویداد گام دوم انقلاب بوده و باید برای خدمت به ایران اسلامی در عرصه های گوناگون فردی مومن، انقلابی، جهادی، استکبار ستیز و اصلح انتخاب شود.
شاهرخی تصریح کرد: عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست، بلکه راه درست آن مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح است.
وی گفت: کسانی که می گویند پای صندوق های رای نرویم، در زمین دشمن بازی می کنند و دشمنان نظام می خواهند با تشویش اذهان عمومی برای عدم حضور در انتخابات، خون شهدا را پایمال کنند.
امام جمعه خرم آباد گفت: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز مردم باید بهترین ها را از لحاظ توان و خدمت انتخاب کنند و اگر برای اینکه کسی کاری برای ما انجام دهد به او رای بدهیم در حالی که فرد اصلحی نیست، گناه بزرگی را مرتکب شده ایم و باید مراقب انتخاب خود باشیم.
وی تصریح کرد: داوطلبان اگر وعده دروغ بدهند و آبروی رقبای را بریزند، مرتکب گناه شده اند و باید اخلاق انتخاباتی رعایت شود.