مشکلات سیل زدگان ساکن در چهار هکتاری پلدختر همچنان پا بر جاست
مشکلات سیل زدگان ساکن در چهار هکتاری پلدختر همچنان پا بر جاست
از شورای تامین، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان انتظار داریم وارد عمل شده و در جهت حل مشکلات ولی نعمتان اقدامی عاجلی انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، درویشعلی بخشیوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: مشکل سند مالکیت پابرجاست، اسناد منازل مسکونی بنام مسکن شهر سازی منتقل شده و سیل زدگان وام دریافت کرده و در بانکها وثیقه گذاشته و در حال حاضر سند جدید می بایست جایگزین آن شده تا ثبت نام سامانه مسکن ملی به اتمام برسد.
وی گفت: مخابرات هنوز جهت تلفن ها و اینترنت خانگی کوی نیکان هیچگونه اقدامی نکرده و در جواب مراجعه اظهار می کنند تلفن ها مدتهاست قطع شده و واگذار خواهند شد.
بخشیوند عنوان داشت: منتظر رفع تداخل پلاکهای ۸ و ۱۴ هستیم اما تاکنون توسط کارشناسان مربوطه اقدامی انجام نشده و از شورای تامین، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان انتظار داریم وارد عمل شده و در جهت حل مشکلات ولی نعمتان اقدامی عاجلی انجام دهند.
وی گفت: مالکین فاقد سند مالکیت هستند که اسناد این اراضی و منازل بنام اداره راه و شهرسازی است و برای تفکیک اسناد سیل زدگان باید بین بنیاد مسکن ، راه و شهرسازی ، اداره ثبت و شهرداری تفاهم ایجاد و این اسناد به نام مالکین در کوی نیکان به تفکیک ثبت شوند.