مشکل برق شهرک های صنعتی خرم آباد و بروجرد مرتفع می شود
مشکل برق شهرک های صنعتی خرم آباد و بروجرد مرتفع می شود
استاندار لرستان گفت: در نشست با مدیر عامل توانیر کشور موضوع رفع مشکل برق شهرک‌های صنعتی مورد پیگیری قرار گرفت.

به گزارش گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در خصوص جلسه پیگیری تامین برق شهرک های صنعتی استان با مدیر عامل توانیر کشور اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته، در استان هیچ مشکلی در بحث خطوط انرژی و برق وجود ندارد اما در شبکه توزیع آن کمبود هایی هست که در جلسه با مدیر عامل توانیر مورد پیگیری قرار گرفت . وی با بیان اینکه کمبود تعداد پست های برق از مهمترین مشکلات استان است، گفت: در رابطه با تامین و توزیع برق شهرک های صنعتی به شمار می رود که گزارشی به منظور شناخت مدیر عامل توانیر کشور در این جلسه ارائه شد.

استاندار لرستان به تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه اشاره کرد و اظهار کرد : مقرر شد برای رفع مشکل برق شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد، ایستگاه برق ۳۰ مگاواتی در شهرک مستقر و نسبت به جابجایی ترانس برق ۱۵ مگاواتی آن به شهرک صنعتی شماره ۲ بروجرد اقدام شود.

زیویار بیان داشت: در نهایت مقرر شد امکانات مورد نیاز جهت رفع مشکل برق شهرک های صنعتی خرم آباد و بروجرد با همکاری توانیر تهیه و اقدامات لازم اجرایی شود.

وی در پایان تاکید کرد: به منظور رفع مشکلات و تسهیل شرایط برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در استان، تدابیر لازم در زمینه تامین برق واحد های صنعتی اندیشیده شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.