مصوبه امهال تسهیلات سیل زدگان پلدختر پیگیری شود
مصوبه امهال تسهیلات سیل زدگان پلدختر پیگیری شود
امام جمعه پلدختر عنوان کرد: مصوبه امهال تسهیلات سیل زدگان پلدختر پیگیری شود.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴ به نقل از خبرگزاری فارس، سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: امهال تسهیلات سیل زدگان شهرستان که در سال ۹۸ بیشترین خسارات غیرقابل جبران به آنها وارد شده، از مصوبات سفر رییس جمهوری بوده که هیچ اقدامی برای آن صورت نگرفته، مگر طی کردن روند اداری چقدر زمان می‌خواهد که تاکنون هیچ نتیجه‌ای نداشته است.
وی تصریح کرد: برخی مردم پلدختر در سیل، زندگی ۵۰ و ۶۰ ساله خود را که با مشقت و سختی درست کرده بودند، از دست دادند که بازگشت آن به هیچ وجه کار آسانی نیست.
موسوی گفت: زخمی که به واسطه بحران سیل بر پیکره مردم پلدختر وارد شده هنوز التیام نیافته تا جایی که آنها به واسطه این موضوع، سختی خشکسالی امسال را فراموش کرده اند.
وی تصریح کرد: این مصوبه نه تنها تاکنون بی نتیجه مانده بلکه فشار بانک‌ها به مردم سیل زده پلدختر مضاعف شده و در مواردی سیل زدگان را به‌ پرونده سازی حقوقی و قضایی تهدید می‌کنند.
امام جمعه پلدختر افزود: انتظار می‌رود با توجه به فشاری که در شرایط سخت اقتصادی و خشکسالی بر سیل زدگان پلدختر تحمیل شده، استاندار لرستان امهال تسهیلات آنان را به جد و در اسرع وقت پیگیر شوند.