روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان عنوان کرد:

معرفی فرماندار شهرستان کوهدشت؛ بزودی

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان اعلام کرد:گزینه پیشنهادی فرمانداری کوهدشت، برای طی مراحل اداری به وزارت کشور معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان اعلام کرد:گزینه پیشنهادی فرمانداری کوهدشت، برای طی مراحل اداری به وزارت کشور معرفی شده است.
روابط عمومی استانداری لرستان،در پاسخ به گلایه‌های مطرح شده در نمازجمعه کوهدشت اعلام کرد:سرپرست جدید فرمانداری شهرستان کوهدشت ۲۵ اسفند پارسال به صورت رسمی و قانونی منصوب و امور اجرایی مرتبط با فرمانداری با جدیت در حال انجام است.
روابط عمومی استانداری لرستان اعلام کرده اقدامات مورد نیاز برای معرفی و انجام مراحل قانونی انتصاب فرماندار کوهدشت در استان طی هفته‌های گذشته به اتمام رسیده و سایر مراحل در وزارت کشور در حال پیگیری است که پس از پایان این فرایند در زمان نزدیک، فرماندار شهرستان معرفی خواهد شد.
در این اطلاعیه اشاره شده است: استانداری لرستان ضمن توجه به توصیه‌ها و نقطه نظرات ائمه محترم جمعه و سایر دلسوزان نظام با استقبال از پیشنهادات مفید و سازنده در انجام امور اجرایی ، آن را گام موثری در ایجاد وحدت و همدلی قلمداد می‌ کند.