ملاک انتخاب مدیران دولت سیزدهم فقط شایسته سالاری است
ملاک انتخاب مدیران دولت سیزدهم فقط شایسته سالاری است
وزیر کشور خطاب به استاندار لرستان گفت: به استاندار استان تاکید کردم مطلقا سفارش پذیر نباشد بدون توجه به طایفه، باند و سفارش ملاک انتخاب مدیران در استان باید شایسته سالاری باشد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، احمد وحیدی در جلسه معارفه اظهار داشت: به استاندار استان تاکید کردم مطلقا سفارش پذیر نباشد بدون توجه به طایفه، باند و سفارش ملاک انتخاب مدیران در استان باید شایسته سالاری باشد.

وی افزود: با توجه به ظرفیتها و چالش‌های استان می بایست مدیران انقلابی و شایسته منصوب و شبانه روز برای مردم تلاش کنند.

وزیر کشور با اشاره به تهیه سند توسعه استان گفت:سند توسعه استان یک سند محوری است که قبلاً تهیه شده و این سند فی مابین دولت و استاندار خواهد بود چون سند پیشرفت استان است که در چارچوب سند آمایش ملی تهیه شده و در راستای کمک به توسعه استان اجرایی خواهد شود.

وحیدی ادامه داد: در استان مناطق کمتر برخوردار باید بطور ویژه در سند دیده شوند و براساس این سند منابع جهت کسب و کار تخصیص خواهد یافت.

وزیر کشور با بیان اینکه تمام طرحهای استان از قبل باید تمام محورهای آن گرفته باشد اظهار کرد : به محض ورود سرمایه گذار کوچکترین دغدغه ای و مانعی نباید پیش رو داشته باشد تا سرمایه گذار بدنبال ظرفیت‌های سرمایه گذاری و اجرای آن برود.

وحیدی تاکید کرد: در استان هیچ طرحی نباید راکد باشد از طریق تعامل مذاکره پیگیری و تسهیلات طرحها باید از رکود خارج شوند و با برنامه های مدون به چرخه فعالیت برگردند و استاندار باید اهتمام ویژه ای در این راستا بکار گیرد.