ملت ایران از جبهه مقاومت در هر نقطه دنیا حمایت می کند/ آیت الله سید احمد میرعمادی
ملت ایران از جبهه مقاومت در هر نقطه دنیا حمایت می کند/ آیت الله سید احمد میرعمادی

به گزارش “گفتار ما” به نقل از  ایرنا نماینده ولی فقیه در لرستان در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه خرم آباد در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ششمین کنفرانس حمایت از مردم مسلمان فلسطین افزود: این کنفرانس در حالی برگزار شد که غرب و آمریکا امنیت اسرائیل را […]

نماینده ولی فقیه در لرستان

نماینده ولی فقیه در لرستان

به گزارش “گفتار ما” به نقل از  ایرنا نماینده ولی فقیه در لرستان در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه خرم آباد در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ششمین کنفرانس حمایت از مردم مسلمان فلسطین افزود: این کنفرانس در حالی برگزار شد که غرب و آمریکا امنیت اسرائیل را تضمین کردند.

آیت الله سید احمد میرعمادی با بیان اینکه حرکت خزنده ای در منطقه برای پیگیری خط سازش دنبال می شود، گفت: کشورهای مرتجع عرب و ترکیه در حالیکه خط مقاومت، رژیم صهیونیستی را به افول برده است به دنبال تقویت خط سازش در منطقه هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: متاسفانه برخی از کشورهای مرتجع عرب، اسرائیل و ترکیه با قرار گرفتن در برابر خط مقاومت در کنفرانس مونیخ موضع مشترک گرفتند.

وی اظهار کرد: موضع گیری اسرائیل علیه ایران جای تعجب نداشت اما موضع عربستان و ترکیه جای تعجب داشت.

وی با بیان اینکه آل سعود بزرگترین حامی تروریسم، ایران را متهم به حمایت از تروریسم کرد، افزود: آل سعود کودک کش صحبت از حقوق بشر می کند و ترکیه، شب کودتا را که به دنبال پناهگاه بود، فراموش کرده است.

آیت الله میرعمادی باب اینکه عربستان و ترکیه باید در سیاست های خود تجدید نظر کنند، گفت: آمریکا نتوانسته جلوی قدرت ملت ایران را بگیرد چگونه ترکیه می تواند مقابل قدرت ایران، قدرت اسلام و بیداری اسلامی بایستد.

*فضای مجازی اعتماد عمومی را سلب کرده است

امام جمعه خرم آباد در فرازی دیگر از خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: تربیت به معنای به فعلیت رساندن استعدادها، قوای درونی انسان و ایجاد تعادل و هماهنگی بین قوای انسانی است.

وی افزود: مسئولیت تربیت به عامل ترین و با فضلیت ترین انسانها در روی زمین یعنی انبیاء و ائمه اطهار واگذار شده است.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه امروز نسل جوان ونوجوان در معرض شدیدترین هجمه ها قرار دارند، گفت: یکی از هجمه های امروزی فضای مجازی است.

وی ادامه داد: این فضای مجازی مصیبتی برای تربیت به بار آورده و اعتماد عمومی را سلب کرده است.

آیت الله میرعمادی افزود: امروز بزرگترین خطر برای جامعه، خانواده و نسل جوان فضای مجازی است لذا باید مدیریت و کنترل شود.

وی تنها راه چاره برای مقابله و بیمه کردن نسل جوان در فضای مجازی را تربیت دینی دانست و گفت: دشمنان تفکر لیبرالیستی را ترویج و گسترش می دهند و نسل جوان ما با این تفکرات مواجه است.

* مسئولان، عملکرد خود را بیان کنند

خطیب جمعه خرم آباد در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه به سخنان مقام معظم رهبری در راستای مشکلات خوزستان و بحران جنوب اشاره و اظهار کرد: حل مشکلات مردم مهم و ضروری است.

وی با بیان اینکه مسائل گذشته دردی از مردم دوا نمی کند، افزود: مسئولان باید در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، عملکرد خود را بیان کنند چراکه بیان عملکرد مسئولان مردم را امیدوار می کند.

** بانوان، حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار دهند

امام جمعه خرم آباد با تسلیت ایام فاطمیه گفت: حضرت زهرا(س) از برترین زنان جهان است و بانوان باید این حضرت را الگوی خود قراردهند.

وی افزود: این حضرت ملاک و معیار خشم و خشنودی پروردگار و نخستین شهیده راه ولایت است که شیوه مبارزاتی خاصی داشتند.

وی دلیل ماندگاری روش مبارزه حضرت زهرا(س) را پاسداری از ولایت دانست و اظهار کرد: حضرت فاطمه(س) همچون سیاستمداران با خطبه های خود به دفاع از ولایت و با تاکتیک گریه به تحریک احساسات و عواطف مردم پرداخت و از ولایت دفاع کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: حضرت فاطمه(س) سرانجام با خون خود از ولایت دفاع و با نوشتن وصیت سیاسی و تدفین شبانه با ظلم مبارزه کرد و ماندگار شد.

وی ایام فاطمیه را ایام ولایت، پیوند و میثاق با ولایت دانست و اظهار کرد: امروز ما نیز باید با تمام وجود از ولایت فقیه دفاع کنیم.