منتظر اتفاقات خوب برای ورزش پلدختر باشید
منتظر اتفاقات خوب برای ورزش پلدختر باشید
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان از آماده بهره برداری بودن استخر شنای شهرستان پلدختر خبر داد و گفت: منتظر اتفاقات خوب برای ورزش پلدختر باشید.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید آرش قیاسیان در گفتگو با بلوطستان با بیان اینکه استخر شنا در جریان سیل فروردین سال ۹۸ پلدختر آسیب های جدی دیده بود، اظهار کرد: عملیات اجرایی بهسازی استخر شنای پلدختر به پایان رسیده و در حال حاضر این پروژه  هیچ مشکل تاسیساتی، ابنیه ای و ساختاری ندارد.
وی افزود: استخر شنای امید پلدختر آماده بهره برداری است و اداره کل ورزش و جوانان لرستان روند واگذاری آن به بخش خصوصی را دارد طی می کند.
قیاسیان گفت: به توجه به اینکه شرایط را احصا کرده و هیاتی از طرف اداره کل نیز برای  بازرسی نهایی و بررسی شرایط به پلدختر اعزام خواهند شد پس از آن با طی کردن مراحل قانونی در قالب ماده ۸۸ و انتخاب برنده مزایده، استخر  رسما پس از سه سال به بهره برداری خواهد رسید.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به اختصاص ده میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به ورزش پلدختر گفت: بهسازی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر، راه اندازی تاسیسات و احداث چمن مصنوعی در این مجموعه در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد.
وی ادامه داد: پیمانکاران انتخاب شده و طی هفته آینده رسما کار اجرایی بهسازی و تکمیل پروژه های نیمه تمام مجموعه ورزشی شهید سرمالیان آغاز خواهد شد.
قیاسیان گفت: محوطه مجوعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر آسفالت خواهد شد و علاوه بر این برای رفع مشکلات زمین فوتبال نیز یک شرکت توانا که سابقه اجرای پروژه های خوبی در زمینه چمن مصنوعی هم در استان و هم در خارج از استان بوده است، برای راه اندازی زمین چمن مصنوعی فوتبال انتخاب شده است که کار را بزودی آغاز خواهد کرد.
وی با بیان اینکه تجهیزات زمین فوتبال نیز خریداری شده و نصب خواهند شد، تصریح کرد: رفع مشکلات و تکمیل کارهای بر زمین مانده در مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان لرستان است و انشالله اتفاقات خوبی در تابستان امسال برای ورزش پلدختر رقم خواهد خورد.