نسبت به آسیب‌های اجتماعی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی فرهنگ سازی شود
نسبت به آسیب‌های اجتماعی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی فرهنگ سازی شود
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: آگاه‌سازی جوانان نسبت به آسیب‌های اجتماعی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی و توزیع بروشور می‌تواند ما را در رسیدن به هدفمان که همانا کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است یاری دهد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، همایون عمودی‌زاده در نشست کارگروه ویژه طرح حمایت و تاب‌آوری، به نقش عوامل اجتماعی مؤثر بر اوقات فراغت اشاره کرد و اظهار داشت: سن و تحصیلات پدر و مادر تأثیر قوی و معناداری بر چگونگی پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دارد.
وی تصریح کرد: آگاه‌سازی جوانان نسبت به آسیب‌های اجتماعی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی و توزیع بروشور می‌تواند ما را در رسیدن به هدفمان که همانا کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است یاری دهد.
مدیرکل بهزیستی لرستان با بیان اینکه مهاجرت پدیده‌ای است که تأثیر و نفوذ قابل‌ملاحظه‌ای در ابعاد فرهنگی و زوایای اجتماعی است، خاطرنشان کرد: این فرایند علاوه بر افزودن جمعیت مهاجرت‌های بی‌رویه علاوه بر افزودن جمعیت کم‌درآمد، باعث تنوع فرهنگی شهری می‌شود که در بسیاری از مواقع شکل محرومیت شهری را به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای بالا می‌برد.
عمودی زاده با بیان اینکه کلان‌شهرها و شهرهای صنعتی به علت وجود فرصت‌های شغلی از مقاصد مهم مهاجرین هستند، افزود: با تعامل و هم‌افزایی که در بین ادارات و اعضای طرح تاب‌آوری وجود دارد می‌توانیم مانور بیشتری در مناطق حاشیه‌ای و آسیب خیز استان داشته باشیم و پاسخگوی نیازهای روانی، اجتماعی و فرهنگی باشیم.