نمایندگان لرستان شفاف سازی کنند
نمایندگان لرستان شفاف سازی کنند
نمایندگان لرستان شفاف سازی کنند/کدام نماینده خودروشاسی بلند دریافت کرده است؟! چرا نمایندگان لرستانی در مجلس نسبت به واگذاری رانتی خودروهای شاسی بلند واکنش ازخودنشان ندادند؟!

سجادجوانمرد خبرنگار و فعال رسانه ای لرستان طی یادداشتی که در اختیار پایگاه خبری گفتار ما قرار داده است نوشت: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان«زیرمجوعه سازمان صداوسیما» درتاریخ ۱۴۰۲/۲/۷ به نقل از «خبرگزاری صداوسیماایران» اسامی ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که را منتشر کرد که دریافت خودروشاسی بلند را ازسوی خودشان تکذیب کرده اند که دراین لیست منتشرشده تنها نام یک نماینده مجلس از حوزه های انتخابیه لرستان به نام «محمدخدابخشی» نماینده الیگودرز به چشم دیده می شود که تحویل خودروشاسی بلند را ازسوی خودتکذیب کرده است!

همچنین درمورخ ۱۴۰۲/۲/۱۳ به نقل ازخبرگزاری ایرنا«خبرگزاری وابسته به دولت» نماینده ویژه رئیس جمهور درامرمبارزه با فساد ضمن تائید تحویل خودروهای شاسی بلند ازسوی نمایندگان مجلس ازمعرفی متخلفان واگذاری رانتی خودرو درگزارشی محرمانه به آیت الله رئیسی خبرداد.

حجت الااسلام سید جواد حسینی نماینده سقز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از واگذاری رانتی خودروهای شاسی بلند به نمایندگان مجلس گفت: درشرایطی که رهبرمعظم انقلاب به مجلس یازدهم مدال انقلابی گری را عطا فرمودند شایسته است برای جلوگیری از فضاسازی رسانه ای به خصوص رسانه های معاند که خارج از کشور علیه مجلس موضع گیری می کنند ضمن محکوم کردن دریافت رانتی خودرو توسط برخی از نمایندگان مجلس، اگر برخی از نمایندگان یا کارکنان مجلس خودروشاسی بلند دریافت کرده اند باید اسامی آنها به صورت شفاف بیان شود.

حال باتوجه به این موضوعات مطرح شده ضمن انتقاد به نمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی که تاکنون هیچگونه واکنشی به این رانت بزرگ که خیانتی آشکار به شعور ملت ایران است، در رسانه های استانی وکشوری از خود نشان نداده اند، انتظار می رود این نمایندگان محترم لرستانی حاضر درمجلس شورای اسلامی، درراستای احترام به #افکارعمومی به صورت شفاف برای مردم شریف حوزه های انتخابیه خود اعلام کنند که آیا خودروشاسی بلند را دریافت کرده اند یاخیر؟!
مطالبه مردم لرستان مبنی بر این موضوع که آیا وکلای خود در مجلس شورای اسلامی از دریافت رانتی خودروهای شاسی بلند سهمی نداشته اند یک مطالبه به حق ومنطقی می باشد و انتظار می رود دراسرع وقت نمایندگان لرستان نسبت به شفافسازی خود مبنی بر تحویل یا عدم تحویل خودروهای شاسی بلند به افکارعمومی حوزه های انتخابیه خود پاسخگو باشند.

البته دریافت خودروهای رانتی دناپلاس توسط نمایندگان مجلس در اوایل فعالیت مجلس یازدهم از رمزورازهای مهمی بود که هیچ وقت توسط نمایندگان مجلس لرستان شفافسازی نشد که آیا این نمایندگان لرستانی خودرودناپلاس را درآن زمان دریافت کرده بودند یاخیر!