…… و اینک پساانتخابات!/ حسام شفیعی
…… و اینک پساانتخابات!/ حسام شفیعی

۷ اسفند ۹۴ همچون دیگر نقاط ایران اسلامی خاطره همت والای مردم شهرستان پلدختر و حضورحداکثری مردم در پای صندوق های رای روزی به یاد ماندنی در تاریخ این منطقه را رقم زد. درود خدا بر شما دلیر مردان و شیر زنان، درود بر شما که الحق بار دیگر حماسه ای بزرگ آفریدید و باری […]

۷ اسفند ۹۴ همچون دیگر نقاط ایران اسلامی خاطره همت والای مردم شهرستان پلدختر و حضورحداکثری مردم در پای صندوق های رای روزی به یاد ماندنی در تاریخ این منطقه را رقم زد. درود خدا بر شما دلیر مردان و شیر زنان، درود بر شما که الحق بار دیگر حماسه ای بزرگ آفریدید و باری دیگر ثابت کردید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وفادار بوده و با بصیرت و هوشیاری تحت تاثیر تبلیغات دروغین دشمنان  قرار نگرفتید. بالاخره انتظارها به پایان رسید و انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تمامی بحث ها و سلایق و لحظات تلخ و شیرینش در فضایی سراسر آرامش به سرانجام رسید. مشارکت حداکثری شما مردم عزیز شهرستان پلدختر نمادی از توجه به این فرمایش مقام معظم رهبری بود که می فرمایند: «… انتخابات که مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دینى است، باید پشتوانه‌ امنیت ما باشد. نباید اجازه داد که این چیزى که ذخیره‌ امنیت است، پشتوانه‌ امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد کند. آحاد مردم، مسئولان گوناگون، …. از انتخابات مانند یک نعمت الهى پاسدارى کنند». که شما شور و حماسه ای را در هفتم اسفند در تاریخ این مرز و بوم و در کنارهم بودن در عین حال رقابت کردن آفریدید.

حال که حمایت و حضور شما در صحنه انتخابات نتیجه داده و کاندیدای مورد نظرتان جناب آقای سید حمیدرضا کاظمی بعنوان منتخب همه مردم حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان راهی مجلس دهم می شود، بیایید به دور از رقابت های دیروز، هم اکنون در کنار هم پیمان ببندیم که حمایت مان را از ایشان ادمه داده، تا ایشان نیز به پشتوانه حمایت همه جانبه مردم حوزه انتخابیه خود با خاطری آسوده به فکر توسعه همه جانبه شهرستان پلدختر باشد.

خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی ما رستگار

Edited with Nokia Image Editor 2.6.15

Edited with Nokia Image Editor 2.6.15