همکاری مردم در راه‌اندازی سایت‌های BTS در داخل شهرها

مهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز برندگان طرح یک تیم وهزار همراه گفت: در دنیای امروزی قدرت در بخش اطلاعات است و هرکجا سرعت انتقال اطلاعات و ارتباطات بیشتر و بیشتر باشد موفقیت زودتر حاصل می‌شود. وی همراه اول را اپراتور غالب در لرستان اعلام کرد و افزود: اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای در استان […]

هومان محمودی/ مخابرات لرستانمهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز برندگان طرح یک تیم وهزار همراه گفت: در دنیای امروزی قدرت در بخش اطلاعات است و هرکجا سرعت انتقال اطلاعات و ارتباطات بیشتر و بیشتر باشد موفقیت زودتر حاصل می‌شود.

وی همراه اول را اپراتور غالب در لرستان اعلام کرد و افزود: اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای در استان در راستای مشتری مداری انجام شده و رضایت مردم را نیز به همراه داشته است.

محمودی با تاکید براینکه خدمات نظام در طول ۴۰ سال گذشته بر هیچ کسی پوشیده نیست و مردم نیز به آنها باور دارند، بیان کرد: امروزه شاهد ارائه خدمات و سرویس‌های خاص از طرف همراه اول به مشتریان هستیم.

وی با تشکر از مشتریان وفادارشرکت ارتباطات سیار و اینکه برای قدردانی از مشتریان وفادار خوش‌حساب، امتیازات زیادی لحاظ شده یکی از آنها را کمپین‌ها و بسته‌هایی تشویقی اعلام کرد و گفت: کمپین یک تیم و هزار همراه، ۱۸ نفر برنده در استان داشته و جوایز هر کدام صد میلیون ریال هدیه نقدی است که تقدیم شده است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان اضافه کرد: آنچه برای ما مهم و ارزشمند است ارائه خدمات با کیفیت و برطرف کردن نیازهای ارتباطی مشتریان است.

وی در ادامه صحبت‌هایش بر ضرورت همکاری مردم در نصب و راه‌اندازی سایت‌های BTS در داخل شهرهای استان تاکید کرد و یادآور شد: برای پوشش‌دهی بهتر و مناسب‌تر همراه اول در استان نیازمند افزایش تعداد این سایت‌ها هستیم و متاسفانه در برخی جاها به‌دلیل ممانعت مردم با مشکل مواجه می‌شویم.

محمودی اظهار کرد: اینکه امواج سایت‌های BTS سرطان‌زاست یک باور غلط بوده و تاکنون از طرف هیچ نهاد و دستگاهی اعلام نشده است، اگر این سایت‌ها مشکلی برای سلامتی داشتند وزارت بهداشت تا الان اعلام می‌کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه سایت‌های ۳G و ۴G در داخل شهرهای استان نصب هستند، افزود: برنامه داریم این سایت‌ها در جاده‌ها و محورهای اصلی استان نیز نصب و راه‌اندازی شوند.

مدیرمخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه با اینترنت دیگر مرزی بین کشورها وجود ندارد، تصریح کرد: با وجود زیرساخت‌های بسیار قوی در مخابرات منطقه می‌توان بهترین و با کیفیت‌ترین سرویس‌ها را در حوزه تلفن ثابت و سیار به مشتریان ارائه کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم، جوایز این طرح شامل ۱۸ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی به برندگان وفادار همراه اول اهدا شد./ منبع: ایسنا