ورزشکار لرستانی نباید دغدغه مکان تمرین داشته باشد
ورزشکار لرستانی نباید دغدغه مکان تمرین داشته باشد
معاون سیاسی استاندار لرستان عنوان کرد: ورزشکار لرستانی نباید دغدغه مکان تمرینی داشته باشد و از نظر رویکرد زیرساخت‌های ورزشی عقب هستیم، استعدادها بالا اما زیرساخت‌ها ناکافی، ناقص و پروژه‌های نیمه‌تمام بسیاری نیز داریم.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، بهرام ستاری در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: خدمت به جامعه ورزش و تلاش در راستای کار ورزشکاری از دو جنبه سلامت جسمی و روحی می‌تواند مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: علی‌رغم همه تلاش‌هایی که در زمینه ورزش لرستان انجام شده، اما سرانه ورزشی استان کمتر از میانگین کشوری ست.
ستاری افزود: ۵۳ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در استان وجود داشته که اگر به بهره‌برداری برسد، سرانه ورزشی به ۶۰ سانتی‌متر می‌رسد، درصورتی که متوسط این سرانه در کشور ۷۵ سانتی‌متر به ازای هر نفر است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: لرستان می‌تواند در رشته‌های فوتبال، کشتی، وزنه‌برداری و رشته‌های مختص بانوان سرآمد شود.
وی تصریح کرد: ورزشکار نباید دغدغه مکان تمرینی داشته باشد و از نظر رویکرد زیرساخت‌های ورزشی عقب هستیم، استعدادها بالا اما زیرساخت‌ها ناکافی، ناقص و پروژه‌های نیمه‌تمام بسیاری نیز داریم.
ستاری افزود: دولت سیزدهم رفع نیازهای اولیه مردم را در اولویت قرار داده و سیاستش بر اساس گفتمان انقلابی و جهادی، مدیری را می‌طلبد که اولویت محوریش پاسخ‌گویی در حد رفع مشکل باشد.
وی تصریح کرد: باتوجه به منابع اعتباری دولت، نیازمند همت همه‌جانبه و همکاری بخش خصوصی در عرصه ورزشی هستیم.