ورشو سازی بروجرد می‌تواند مشتری جهانی داشته باشد
ورشو سازی بروجرد می‌تواند مشتری جهانی داشته باشد
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ورشو سازی صنعت و ثبات بازار فروش آن نیازمند تسهیلات خوبی است که با وجود آن پیمان‌سپاری ارزی برای صنایع دستی برای همیشه منتفی شد و ورشو می‌تواند در سطح جهانی مشتری داشته باشد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، سید عزت اله ضرغامی در سفر به لرستان و بازدید از بخش‌های صنایع دستی شهرستان بروجرد اظهار کرد: شهرستان بروجرد به عنوان شهر ملی ورشو پتانسیل بسیار خوبی برای توسعه این هنر صنعت دارد و از طرفی با وجود استادکاران نمونه و تلاس هنرمندان این رشته زیبا و ماندگار درصدد رفع مشکلات تامین مواد اولیه این عزیزان هستیم و قطعا با توسعه تولیدات این رشته امکان عرضه آن به بازارهای جهانی نیز میسر می شود که در نهایت باعث رونق اقتصاد صنایع دستی در کشور خواهد شد.

وی گفت: پایدار شدن این هنر صنعت و ثبات بازار فروش آن نیازمند تسهیلات خوبی است که با وجود آن پیمان‌سپاری ارزی برای صنایع دستی برای همیشه منتفی شد و ورشو می‌تواند در سطح جهانی مشتری داشته باشد.

ضرغامی بیان کرد: در بحث قانون صندوق توسعه نیز درصدد هستیم این قانون را تکمیل کنیم و کار بسیار خوبی صورت گرفت که شامل تبصره‌هایی است که به صورت احکام دائمی مسقیما در کنار لایحه بودجه به صورت یک لایحه مجزا به مجلس ارائه می‌شوند و به عنوان یک قانون دائمی تلقی خواهند شد.