وعده‌های استاندار لرستان به مردم پلدختر ۳ ساله شد/ عباس جودکی
وعده‌های استاندار لرستان به مردم پلدختر ۳ ساله شد/ عباس جودکی

به گزارش “گفتار ما“، بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و معرفی هوشنگ بازوند به عنوان استاندار لرستان قول‌هایی زیادی برای آبادانی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از طرف نماینده عالی دولت به مردم پلدختر داده شد که با گذشت حدود سه سال به آن جامعه عمل پوشانده نشده است . استاندار […]

عباس جودکیبه گزارش “گفتار ما“، بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و معرفی هوشنگ بازوند به عنوان استاندار لرستان قول‌هایی زیادی برای آبادانی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از طرف نماینده عالی دولت به مردم پلدختر داده شد که با گذشت حدود سه سال به آن جامعه عمل پوشانده نشده است .

استاندار لرستان طی این مدت با برگزاری دو جلسه با حضور مدیران کل خود در پلدختر تحت عنوان توسعه شهرستان پلدختر مصوبات زیادی را به تصویب رسانده است، اما برعکس ژست‌ها و عکس‌های این جلسات و انعکاس وسیع آن در سطح رسانه‌ها خروجی آن تقریبا (صفر) بوده و با گذشت سه سال خبری از تحقق آن نیست!!

یکی از طرح‌هایی که استاندار لرستان قول ساخت و تکمیل آن را به مردم پلدختر داده‌اند، استخر شنای پلدختر است و تاکنون تاریخی‌های فراوانی برای بهره‌برداری از آن توسط مسئوولان به مردم داده شده، اما تنها چیزی که به گوش می‌رسد، غرق شدن جوانان پلدختر در رودخانه کشکان است و هیچ خبری از عملی شدن وعده استاندار نیست.

دومین وعده جناب استاندار لرستان تکمیل و بهره‌برداری از مصلای نماز جمعه شهر پلدختر بود، وی در اواخر سال ۹۳ طی سخنانی در سالن فرمانداری این شهر که امام جمعه وقت هم حضور داشت بیان کرد، (عیدی دولت به مردم پلدختر این است که اولین نماز جمعه در سال ۹۴ را در مصلای جدید اقامه کنند)؟!! اما نه در سال ۹۴ و نه در سال بعد از آن و نه در سال ۹۶ (با این وضعیت) هیچ خبری از عملی شدن این وعده جناب استاندار لرستان در پلدختر نخواهد بود.

سومین وعده جناب هوشنگ بازوند بهره‌برداری از فاز اول شهرک گلخانه‌ای پلدختر بود که باید گفت، این وعده هم به آن دو وعده دیگر پیوسته است.

البته اگر بخواهیم به وعده‌های دیگر استاندار لرستان و صحبت‌ها و قول‌های وی در خصوص تانکرهای عراقی، آب شرب روستاهای جنوب، توریسم و گردشگری و… به طور کامل اشاره کنیم نه در حوصله شماست و نه در این وجیزه می‌گنجد.

خلاصه گفته شود، پروژه‌های استخر شنا، مصلای نماز جمعه، شهرک گلخانه‌ای، طرح‌های آبرسانی، پالایشگاه، کارخانه سیمان و… از جمله وعده‌هایی عملی نشده استاندار لرستان هستند که انتظار مردم پلدختر برای تحقق آن سه ساله شده است، هرچند عمر بیشتر این طرح‌های بیش از ۱۰سال گذشته است.

در پایان طبق توصیه استاندار لرستان به مدیران کل در اولین جلسه توسعه شهرستان که (نباید مدیران وعده‌هایی به مردم بدهند که توان عملی شدن آن را نداشته باشند، زیرا باعث ناامیدی مردم از دولت می‌شود) ضمن یادآوری گفته خودش قول پاسخگویی به خبرنگاران پلدختر را یک‌بار دیگر یادآوری می‌کنیم، امیدواریم در سفر آتی استاندار لرستان که دو هفته دیگر به پلدختر صورت می‌پذیرد، این وعده عملی شود و وی حداقل به پرسش‌های رسانه‌ها که نماینده افکار عمومی جامعه هستند، پاسخ دهند.