حساب شهرداری پل‌دختر مسدود شد
حساب شهرداری پل‌دختر مسدود شد
شهردار پلدختر گفت: متاسفانه یکی از پیمان‌ کاران مدعی سابق این شهرداری بابت حدود ٢٠ میلیارد ریال طلب خود که از سال‌های ۹۷ و ۹۹ بر جای مانده اقدام به انسداد حساب‌های شهرداری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، صدیقه میری در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه یکی از پیمان‌ کاران مدعی سابق این شهرداری بابت حدود ٢٠ میلیارد ریال طلب خود که از سال‌های ۹۷ و ۹۹ بر جای مانده اقدام به انسداد حساب‌های شهرداری کرده است.
وی افزود: حساب‌های شهرداری پلدختر در حالی مسدود شد که شهرداری به مناسبت روز کارگر، برنامه تجلیل از کارگران و ضیافت افطاری آنان را در دستور کار داشت که این اقدام به خاطر انسداد حساب‌ها لغو شد.
وی افزود: شهرداری‌ پلدختر مبلغ ١٠ میلیارد ریال تخصیص اعتبار دولتی  سال ۱۴۰۰ را تنها هزینه‌ پرداخت بدهی سنگین سال‌های گذشته کرده  و حدود ١۵ میلیارد ریال بدهی در خصوص پروژه‌های دولتی دارد.
شهردار پلدختر گفت: با توجه به دیون سنگین این شهرداری تمام تخصیص بودجه دولتی سال ۱۴۰۱  شهرداری پلدختر نیز باید صرف پرداخت دیون پروژه‌های دولتی شود.
وی افزود: اقدام به مسدود کردن حساب‌های بانکی شهرداری پلدختر از سوی طلب‌کاران سنوات قبل به طور قطع موجب به تعویق افتادن حقوق اردیبهشت ماه‌جاری کارکنان و کارگران و در نهایت اعتراض آنها می‌شود.
میری یادآورشد: بنابر این انتظار می‌رود با توجه به مشکلات باقی مانده از سیل و لزوم ارائه خدمات رسانی به مردم سیل زده، استاندار انقلابی و جهادی، رییس کل دادگستری و مدیرکل اداره اطلاعات لرستان  دررفع مشکلات به ویژه مشکل بدهی‌ های این شهرداری که به جا مانده ازادوارگذشته است و گریبان‌گیر مدیریت شهری شده همکاری و نسبت به آزادسازی حساب‌های مسدود شده آن اقدام شود.