پیک هفتم کرونا در لرستان نیامده، قربانی گرفت
پیک هفتم کرونا در لرستان نیامده، قربانی گرفت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:ثبت فوت یک بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته تعداد قربانیان پیک هفتم این بیماری در لرستان را از تیرماه تا کنون به چهار مورد رساند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مریم_کوشکی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: براین اساس از ابتدای شیوع کرونا تا کنون مجموع قربانیان این بیماری در لرستان به ۲ هزار و ۸۵۲ نفر رسید.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ مبتلای جدید به کرونا در لرستان شناسایی و شمار مبتلایان از ابتدای شیوع تا کنون به ۲۱۹ هزار و۸۹۰ نفر رسید.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:هم اکنون در این استان شاهد روند افزایشی مراجعه کنندگان بیماری کرونا، بیماران بستری در مراکز بهداشتی و درمان هستیم به طوری که ۱۶۹بیمار مبتلا و مشکوک به این بیماری در این مراکزبستری شدند.
وی با هشدار جدی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم افزود: شهروندان از عادی انگاری نسبت به بیماری کووید.۱۹ خودداری کنند ، فاصله فیزیکی را حفظ  و با  رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ماسک استفاده کنند.
کوشکی به افرادی که بیش از ۶ ماه از دریافت آخرین دُز واکسن کرونا آنها گذشته توصیه کرد: جهت تزریق واکسن در مراکز مربوطه در سطح استان مراجعه کنند.