چهره بسیج رسانه را فراتر از جناح سیاسی تعریف کنیم/ فریبرز حاتمی
چهره بسیج رسانه را فراتر از جناح سیاسی تعریف کنیم/ فریبرز حاتمی

رئیس بسیج رسانه استان لرستان گفت: چهره بسیج رسانه فراتر از جناح سیاسی بلکه یک جبهه فرهنگی در مقابل نفوذ فرهنگی غرب است. به گزارش گفتار ما، فریبرز حاتمی در نشست سالانه اقشار بسیج رسانه که در تالار ارشاد اسلامی خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: همه ما به یک شناخت از این موضوع که رسانه […]

رئیس بسیج رسانه استان لرستان گفت: چهره بسیج رسانه فراتر از جناح سیاسی بلکه یک جبهه فرهنگی در مقابل نفوذ فرهنگی غرب است.
به گزارش گفتار ما، فریبرز حاتمی در نشست سالانه اقشار بسیج رسانه که در تالار ارشاد اسلامی خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: همه ما به یک شناخت از این موضوع که رسانه به‌ عنوان ابزار و توان است رسیده‌ایم اما آنچه سبب افزایش باورهای ما می‌شود باور داشتن رسانه است.
وی افزود: برخی از مطبوعات به دنبال منافع حزبی، عده‌ای به دنبال رسالت خود و برخی نیز به دنبال مسائل مادی هستند ولی ما باید به عنوان بسیج رسانه شخصیتی در رسانه‌ها ایجاد کنیم که در تطبیق با قانون باشد.
رئیس بسیج رسانه لرستان بیان کرد: سعی کردیم چهره بسیج رسانه را فراتر از جناح سیاسی تعریف کنیم و می‌خواهیم یک جبهه فرهنگی در مقابل نفوذ فرهنگی غرب باشد بنابراین هیچ حدومرزی برای عضو شدن در این قشر نگذاشته‌ایم.
وی بابیان اینکه عده‌ای از رسانه‌ها تک‌رو هستند و با بسیج رسانه همکاری چندانی ندارند، عنوان کرد: اگر همدلی، هم‌زبانی در بین قشر رسانه داشته باشیم لرستان ظرفیت‌های خوبی دارد.
حاتمی بابیان اینکه بیش از ۱۰۰ نشریه مکتوب و فضای مجازی در استان داریم ، تصریح کرد: اگر بخواهیم همه این نشریات را جذب کنیم باید برنامه‌های خوب و پرجذبه‌ای داشته باشیم که در این راستا برنامه‌های بسیج رسانه نیز انجام کارهای بزرگ، جذاب و قوی است.فریبرز حاتمی بسیج هنرمندان لرستان