کار در عرصه فرهنگ نمایان نیست
کار در عرصه فرهنگ نمایان نیست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این اداره کل توجه ویژه به توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است، گفت: مقوله فرهنگ مقوله‌ای بسیار مؤثر و پنهانی است، در عین تأثیر بسیار شگرفی که در وضعیت زندگی یک شهر و شهروندان دارد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، منصور احمدی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این اداره کل توجه ویژه به توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است، گفت: مقوله فرهنگ مقوله‌ای بسیار مؤثر و پنهانی است، در عین تأثیر بسیار شگرفی که در وضعیت زندگی یک شهر و شهروندان دارد، موضوع فرهنگ، موضوعی پنهانی است و کار در عرصه فرهنگ نمایان نیست. سال‌ها وقت لازم است تا یک سری فعالیت‌هایی که در عرصه زیرساخت فرهنگ انجام می‌شود ثمرات و نتایجش به دید مردم برسد و مردم از نتایج آن بهره‌مند شوند.

احمدی بیان کرد: ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی یک خانواده منسجم بوده و تعامل دو دستگاه با یکدیگر اجتناب ناپذیر است و هرچه این تعامل گسترده تر باشد، حرکت در مسیر دستیابی به اهداف با سرعت بیشتری سپری خواهد شد.

گفتنی است پس از پایان این دیدار مدیران کل دو دستگاه با حضور در کتابخانه مرکزی خرم آباد از بخش‌های مختلف این پروژه بازدید و تصمیمات لازم اتخاذ شد.