گازرسانی به هر نقطه‌ای صورت گیرد به دنبال آن صنعت و شغل نیز ایجاد خواهد شد
گازرسانی به هر نقطه‌ای صورت گیرد به دنبال آن صنعت و شغل نیز ایجاد خواهد شد
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد:در دولت سیزدهم،بیش از پنج هزار و ۷۰۰ روستا،به شبکه گاز متصل شده‌اند و گازرسانی به هر نقطه‌ای صورت گیرد به دنبال آن صنعت و شغل نیز ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مجید چگنی شامگاه چهارشنبه هفدهم آبان در دیدار با فرهاد زیویار استاندار لرستان با اعلام این خبر اظهار داشت: ۴۳ شهر و هشت هزار و ۳۰۰ صنعت در مناطق محروم به شبکه گاز کشور متصل شده‌اند که قابل مقایسه با دوره‌های قبل نیست.

وی افزود:در دولت سیزدهم، توسعه گازرسانی در مناطق و استان‌های محروم به اندازه دیگر استان‌ها حائز اهمیت است و تلاش شده که طی این دو سال، بیشتر شهرها و روستاهای این استان‌ها از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

چگنی با اشاره به اهمیت گازرسانی به مناطق محروم گفت: گازرسانی به هر نقطه‌ای صورت گیرد به دنبال آن صنعت و شغل نیز ایجاد خواهد شد.

وی توسعه گازرسانی به استان‌های محروم کشور را از برنامه‌های شرکت ملی گاز عنوان کرد و افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب کرمان در حال انجام است و در برخی از استان‌های دیگر لکه‌هایی باقی مانده که در دستور کار قرار دارند.