گاز روستاهای معمولان یک ماهه تأمین می شود
گاز روستاهای معمولان یک ماهه تأمین می شود
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: برای تسریع در روند اجرای پروژه گازرسانی روستاهای معمولان از این روستاها بصورت میدانی بازدید خواهم کرد و مطمئن باشید که گاز رسانی به این پنج روستا به ۴۰ روز هم نخواهد کشید و علمک گاز همه اینها نصب خواهد شد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، کرم گودرزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته دولت امسال در محور جلگه، زیودار و ۱۵ روستا پلدختر را گاز رسانی کردیم و کلات زیودار، چم حیدر، برآفتاب، پشته باغ، جلگه خلج علیا و سفلی، روبند بالا و پایین و… در این راستا گاز دار شده‌اند.
وی گفت: از آن زمان تاکنون بیش از هزار و ۲۰۰ علمک در این روستاها نصب کرده‌ایم و گازرسانی به پنج روستای «زورانتل کرموند، زورانتل زیودار، کِلک، برگلان سوخته» و… طبق برنامه زمان بندی، دهه فجر امسال بود و من این قول را به استاندار داده‌ام که قبل از این ایام کار گاز رسانی به این پنج روستا انجام خواهد گرفت.
گودرزی تصریح کرد: الان شبکه گازدار است و پیمانکار نصب علمک نیز تجهیز کارگاه کرده و من این قول را می‌دهم که حداکثر ظرف یک ماه تا ۴۰ روز آینده علمک این پنج روستا بطور کامل نصب خواهد شد.
وی تصریح کرد: ما زودتر از موعد مقرر گاز رسانی به این روستاها را انجام خواهیم داد و برای تسریع در روند اجرای پروژه از این روستاها بصورت میدانی بازدید خواهم کرد و مطمئن باشید که گاز رسانی به این پنج روستا به ۴۰ روز هم نخواهد کشید و علمک گاز همه اینها نصب خواهد شد.