گرانی، محرومیت و بیکاری در لرستان بیداد می کند
گرانی، محرومیت و بیکاری در لرستان بیداد می کند
امام جمعه پل‌دختر گفت: لرستان، استان توسعه یافته‌ای نیست اما در مسیر توسعه قرار داشته و محرومیت از در و دیوار این استان می‌بارد و بیکاری و گرانی در این استان بیداد می کند بطوری که برخی خانواده ها چند نفر بیکار دارند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حجت الاسلام والمسلمین محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته پلدختر گفت: لرستان از نظر توسعه، اشتغال و اقتصاد عقب افتاده و مسئولان قبل از ایجاد هرگونه ناهنجاری و بحران در این استان، تدابیری بیندیشند.
وی گفت: متاسفانه اقتصاد ما در کشور درجا می‌زند و مریض است اما در برخی موارد مانند صنعت فولاد جزو ١٠ کشور برتر جهان است.
موسوی گفت: ایران منابع خدادادی کم ندارد اما مدیریت اقتصادی آن ضعیف بوده و کانون‌های فسادزایی که در بدنه دولت‌ها وجود داشته، باید برطرف شوند.
وی تصریح کرد: لرستان، استان توسعه یافته‌ای نیست اما در مسیر توسعه قرار داشته و محرومیت از در و دیوار این استان می‌بارد و بیکاری و گرانی در این استان بیداد می کند بطوری که برخی خانواده ها چند نفر بیکار دارند.
موسوی گفت: اجرای ناقص قانون رتبه بندی معلمان و ناهماهنگی هایی که بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه وجود داشت در شب عید موجب تلخ شدن ذائقه و کام فرهنگیان شد که از دولت انتظار داریم با اجرای قانون رتبه بندی معلمان، این مشکل را برطرف کند.